Wpis z mikrobloga

JEZU JAK MNIE #!$%@?Ą TACY LUDZIE. ZAŁOŻY TAKI JEDEN Z DRUGIM SPODNIE CARGO, BUTY TREKKINGOWE,ZEGAREK JAKIŚ #!$%@? CASIO G-SHOCK Z ALIEXPRESS I NAJLEPIEJ ODDYCHAJĄCY LONG SLEEVE I #!$%@? PRZEZ MIASTO Z PLECAKIEM DO PRACY. BO ON JEST #!$%@? MIEJSKIM PODRÓŻNIKIEM. MIERZY ZEGARKIEM GŁĘBOKOŚĆ WODY W KIBLU. NAJLEPSZE ZE WYCHODZI NA TO ZE NOSI TE SAME CIUCHY DO ROBOTY I NA SPACERY. KUPI SE TAKI GPSA BO W TELEFONIE JEST NIEDOKŁADNY I #!$%@? NAWIGUJE SIĘ PO BIURZE JEDNOCZEŚNIE Z KRÓTKOFALÓWKĄ WYSYŁA SYGNAŁ SOS BO MU PAPIERU W KIBLU ZABRAKŁO.

XDDD #heheszki #pasta #pdk #survival #bushcraft
  • 25
  • Odpowiedz
@terwer358: chodzi o to, że w opór dużo ludzi ubiera się jakby szli do lasu i poczuwają się jakby byli w miejskiej dzungli. Zamiast założyć jakieś wygodne choćby najacze to noszą te buty z gumkami plecaki jakby tam pół chaty spakowali i wyglądają jak osły.
  • Odpowiedz
Zamiast założyć jakieś wygodne choćby najacze


@WolfSky: Chcesz mi powiedzieć, że papierowe najacze są wygodniejsze od trekingów? Chyba kpisz. Bardzo daleko mi do takiego ubioru, ale wygody trekingów nic nie jest w stanie przebić. I do tego wbrew pozorom są bardzo lekkie.
  • Odpowiedz
@Lotczyk: te oddychające longsleawy w 95% są przepocone i ich posiadacz śmierdzi

@Kauabang: tak, tak nosić trekingi zawsze i wszędzie (polecam na ślub), warto jeszcze mieć przy sobie namiot, warunki pogodowe w mieście potrafią się zmienić bardzo szybko - ludzie o tym nie pamiętają ( )
  • Odpowiedz