Wpis z mikrobloga

Zaczyna się hurr durr zimno trzeba się ubierać, i bardzo k---a dobrze. J---ć lato i trzydzieści stopni, ma pizgać złem ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
#oswiadczenie #l-------------j
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@khejit: Całe lato ok. 20 - 23 stopnie. Dużo chmur i deszczu. Mamy II połowę sierpnia, kiedy to powinno być pięknie i cieplutko, ale nie tak męcząco, jak w lipcu. Jest na co ponarzekać. 5-10 stopni w nocy to może być we wrześniu/październiku, a nie w sierpniu.
  • Odpowiedz
@khejit: jakie zimno, 13 stopni rano, ponad 20 po południu. W krótkim rękawku na rowerze do pracy, a temu zimno... po prostu wreszcie nie jest gorąco!
  • Odpowiedz
@lmaocetong: pisze tak każdy gimb który nie czuje kosztów tego c-------o klimatu mieszkając u starych. Ogrzewanie, ciuchy na wiele sezonów, opony, korozja w samochodzie, większe zużycie prądu, sprzęt elektroniczny wysiada, asfalt pęka etc. Możnaby wynieniać i wymieniać. Zima jest totalnie do d--y pod tym względem, nie wiem jak ją można lubić
  • Odpowiedz
@khejit: Ze względu na rachunki na ogrzewanie, to nie do końca musi n-------ć złem. No i problemy z samochodami mogą być... Tak że max 10 stopni C będzie spoko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz