Wpis z mikrobloga

@Mishaku: nie wiem czy już nie trafili.... ponoć ktoś go widział jak kupował kasę fiskalną.... wtedy będzie powrót Małysza... przy każdym donejcie będzie wbijał na kasę i paragon drukował ;)
  • Odpowiedz
@bialaowca: czego to gruby nie miał zrobić? pobrał hajs i nie zrealizował nic z donejtów (oprócz działki) A współpraca? Często jest to "wyślemy ci krzesło rozdaj widzom" A te klawiatury i myszki co losował do dzisiaj nie wysłał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Często jest to "wyślemy ci krzesło rozdaj widzom" A te klawiatury i myszki co losował do dzisiaj nie wysłał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xDawidMx: Wszystko to Twoje domysły, pokaż na to dowody.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Pomijając interpunkcje i inne to jest jakaś powazna firma lub osoba prywatna ktora byłaby gotowa podjąć współpracę z magicalem? Co najwyżej reklama baterii do kamery i stream 600h na dowód ich skuteczności
  • Odpowiedz
@sartek: człowieku myślisz, że ujawnię swoje źródła ;p musiałbym porządnie napić się i wtedy włącza mi się druga osobowość... wtedy z nią musiałbym pogadać.... ale to dzień roboczy więc nie mogę zasięgnąć źródła !

Sorry przyjacielu... mam nadzieję, że nie uwierzysz mi na słowo....
  • Odpowiedz
@el_doktorek: Bo to bardzo mało prawdopodobne z tą kasą fiskalną.

Grubas prowadził już wcześniej firmę, bo jest średnio rozgarnięty i poszedł pracować na słuchawce na B2B zamiast na umowie zleceniu chociażby xDDD
I teraz ma zawieszoną tą działalność, i chyba nawet idiota nie wiedział, że musi ZUS płacić bo na którymś streamie mówił, że go ścigają xD
I podobno powiedział też, że teraz działa jakoś pod inkubatorem przedsiębiorczości (mało prawdopodobne
  • Odpowiedz
@sartek: ja sobie oczywiście żartowałem.... Daniel pewnie leci w kulki.... i myśli, że jest Panem Donejtuf... do czasu pierwszej kontroli. Chociaż wierzę, że chłop się ogarnie albo ktoś mu pomoże i wykaże to w zeznaniu rocznym bo może pość z torbami....
  • Odpowiedz
ktoś tu gdzieś pisał


@ZielonaPomaranczkaWBordo: ktoś gdzieś coś :) uwielbiam wasze tarde dowody :) Nawet jeżeli tak było, to sprawa oszukanej osoby, nie sądzisz? Jakoś nie widzę nigdzie gównoburzy z tego tytułu, zrzutów ekranu z grupy Magicala z płaczem itp.
  • Odpowiedz