Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Aokx: W którym miejscu zasugerowałam, że jak wolisz dziewice to jesteś p------y? I tak z ciekawości bym poprosiła o linka do badań. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Aokx: aż użyję nowej wykopowiej emotki: XD
Ojojoj, jaki biedny koleś który bulwersuje się tym, że kobiety nie chcą puszczalskich facetów. Zawsze śmieszy xD
  • Odpowiedz
Nie. A istnieje moralne przeciwwskazanie do uprawiania seksu pozamałżeńskiego? Też nie.


@Bizancjum: Jak nie xD? Krzywda robiona drugiemu małżonkowi przez okłamywanie go i zdradzanie jest moralna?

Różnica między nami jest taka, że ja piszę jak jest a ty cały czas masz myślenie życzeniowe. Nigdy obie strony nie dadzą tyle samo, faceci zabiega o względy pań bardziej, bo to się paniom podoba i tyle.

Tobie się tak podoba, a u każdego jest inaczej. Rzeczywiście piszę jak wg mnie być powinno i jak jest u mnie. Jak najbardziej obie strony mogą dawać mniej więcej tyle samo. Mnie się tak samo podoba jak robię miłe rzeczy i zabiegam o mojego chłopaka, jak i w drugą stronę.
  • Odpowiedz
Musicie byc dziewicami, z duzymi cycami i kragla pierdzawa, chetne na fellatio dla waszego nowego chlopaka, ktory "gra w gre" i jak skonczycie, musicie isc do kuchni, bo tam jest wasze miejsce.


W ogóle dziewczyny nie macie się czego bać, bo nawet jeżeli stulejarze z wykopu nie będą was chciały prze ilość partnerów, to niestulejarny Żyd Suss z chęcią was przygarnie na małżeństwo, czy miałyście dziesięciu czy stu partnerów XD A jeżeli
Usmiech_Niebios - > Musicie byc dziewicami, z duzymi cycami i kragla pierdzawa, chetn...

źródło: comment_z2pJpfrfOt2d7AQMrbJZJJNh67hVxaYf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@Bizancjum: Możesz sobie to argumentować czymś tylko chcesz, ale fakty są takie, że kobiety nie lubią puszczalskich facetów. Bycie k--------m może I imponuje innym facetom, ale pod kątem szukania partnerki to kiepsko. Może następnym razem spróbuj wytłumaczyć potencjalnej partnerce jaka to powinna być szczęśliwa że jej się trafił j----a. Na pewno to pójdzie na plus. ( ),
  • Odpowiedz
@Amayor: Kiedyś ktoś na wykopie wrzucił te badania które jasno wykazały które małżeństwa są szczęśliwsze. Okazało się, że im mniej partnerów seksualnych tym małżeństwo szczesliwsze. Oczywiscie nie wrzucam tych badań na złość komuś, bo OP jak i ta dyskusja to zwykły trolling.
  • Odpowiedz
@libmor: Dobra dziewczyno, bo ty chyba nie czytasz tego co ja piszę xD Gadamy o zalotach a teraz mi wylatujesz, że z chłopakiem (czyli jesteście już po zalotach) dajecie sobie tyle samo. Potem jeszcze piszesz, jakobym sam zbijał swoje argumenty. Miłego dnia życzę xD

@Amayor: Jasne, że nie lubią bo kobiety lubią poczucie bezpieczeństwa i stabilności a jest wielce prawdopodobne, że bawidamek tego im nie da.
  • Odpowiedz
  • 7
@M4CH3T4: Tak, słyszałam o tym. Przynajmniej w przypadku naszego małżeństwa się to sprawdza, mniej partnerów niż my mieliśmy to się już nie da. Ogólnie jestem przeciwna temu żeby ludzie się za przeproszeniem j----i na lewo i prawo jak króliki. Ale podwójne standardy wykopków są jeszcze gorsze.
  • Odpowiedz
@a__s: Oczywiście że to jest zapisane w genach. Do niedawna "puszczalska" kobieta gdy zachodziła w ciążę z nieznanym ojcem sama skazywała się na bardzo ciężki los o ile nie śmierć.
Prawo pierwszej nocy na które się powołujesz obowiązywało po ślubie, gdy ewentualne dziecko miało zagwarantowaną opiekę ojca.
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Bo wypok to nadal wylęgarnia obrzydliwego konserwatyzmu. Kobieta jak i mężczyzna mają prawo do takiego życia seksualnego jakiego chcą i nikt nie powinien ich po tym oceniać (nie mam na myśli tutaj ukrywania zdrad itp, będąc w związku powinno się ustalić jasne zasady).
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: @libmor: Wielkie zdziwienie - jeśli facet stuknął wiele kobiet, to znaczy że umie z się z nimi dogadać na tyle dobrze, że wyląduje u nich w łóżku. Jeśli kobieta miała wielu facetów w łóżku, to znaczy że jest łatwa, bo nie trzeba z nią dużo gadać ani się przykładać, żeby poluzowała pieroga. Czemu to działa w tą stronę? Tak działa życie - kobiety dają, mężczyźni biorą...


@
  • Odpowiedz
Wiesz że faceci wolą dziewice?


@Aokx tylko ci p----------i i zakompleksieni. Ja tam wolę doświadczone, które wiedzą co i jak, lubią ostro i nie u-------a mi pościeli krwią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz