Wpis z mikrobloga

Ahoj technologiczne świry! Odkąd pierwszy raz zobaczyłem Scrapyard Wars Linusa czułem, że chciałbym zrobić coś takiego samodzielnie. Moi znajomi nie są szczególnie zajarani tym pomysłem, ale jako, że nie chcę kolejnego pomysłu wrzucać do pudelka z niespełnionymi marzeniami, bo z moim zapałem to niedługo nie będę miał gdzie tych pudeł składać.
Do sedna - chciałbym zrealizować coś na wzór Scrapyard Wars: dwie lub więcej ekip, określony budżet, czas i tematyka na zakup używanego sprzętu, który zostanie poddany testom - wiadomo, lepszy wygrywa. Entuzjastom sprzętu taka zabawa może przynieść ogromną frajdę. Nie jest to nic nastawione na biznes, tylko dobra zabawa.

Problem jest jednak taki, że na te chwilę w projekt jestem zaangażowany ja i być może jeden znajomy mirek. Brakuje nam osób chętnych do zabawy i sprzętu do nagrywania. Nuż ktoś ma sprzęt, nie ma co kręcić i chciałby zrealizować się w ciekawym dla niego projekcie, dla zabawy nikt nie mówi tutaj o profesjonalnym podejściu. Budżet na te chwilę również jest problemem, ale zdecydowanie mniejszym i do zorganizowania.

Jakiś mirek ma korbę podobną do mojej, chciałby wziąć udział w czymś takim? Ramy czasowe bliżej nieokreślone, wszystko zależy od zainteresowania i organizacji.

#nowetechnologie #komputery #it #wideo #youtube #linustechtips #scrapyardwars #sprzetkomputerowy #pcmasterrace #pc lokalizacja bliżej nieokreślona ale raczej okolice śląsk/małopolska.
  • 3