Wpis z mikrobloga

Halo #warszawa
Szukam korpo, które są w Wawie popularne pod kątem brania masy ludzi do tak zwanych entry level jobs. Skończyłem finanse i rachunkowość i szukam pracy pośrednio w zawodzie, najlepiej w korpo, które potem fajnie wygląda w CV ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, jak to jest z pierwszą pracą, więc nie będę za bardzo wybrzydzał. Może jesteście w stanie coś podpowiedzieć?
  • 7
@NoMojo jak finanse i rachunkowosc to moze szukaj po bankach? W cv dobrze wyglada RBS ale tam na pewno trudniej sie dostac. Inne duze banki tez beda ok, np bzwbk na pewno szuka ludzi, najpewniej duzo doradcow, to zawsze masowo jest zatrudniane. Pozniej mozesz brac udzial w rekrutacjach wewnetrznych na bardziej zaawansowane stanowisko
@Misskiedis: Wysłałem już do RBS, Credit Suisse i paru innych bankach jak Reiffeisen, ale chcę się zabezpieczyć jakimś korpo, które biorą "wszystkich", na wypadek, gdyby tam nie siadło właśnie.
@NoMojo wiem ze wbk szukalo do obslugi klienta masowo ostatnio. Jak nie masz jeszcze profilu na linkedin to zaloz, uzupelnij i zapraszaj do znajomych duzo ludzikow z branzy plus rekruterow. Jak uzbierasz znajomych daj post o poszukiwaniu pracy z prosba o polecenie wpisu i uderzaj tez bezposrednio do rekruterow z firm ktore cie interesuja. Dodajac kogos do znajomych jest opcja dodania wiadomosci i tam tez mozesz dopisac ze zaczynasz w branzy i
@Misskiedis: RBS to generalnie Shared Service, gdzie biora chyba prawie wszystkich i maja jakis abonament na pracuj.pl Tak samo Deustche Services i CitiServices. Generalnie raczej nie polecam, bo robisz maly wycinek i niczego sie nie uczysz.

@bananowynick: powiem ci więcej. Nawet nie trzeba studiować ekonomii, bo szeroko rozumiane diversity jest na czasie i jakis tam procent ludzi chca miec po innych kierunkach jak jakies geografie itd. Rekrutacja tam to zazwyczaj