Wpis z mikrobloga

Pora na małe #wyznanie. Od ponad 2 miesięcy jestem Ojcem. Przez ten okres miałem bardzo mieszane uczucia, było ciężko, mało snu, dużo pracy przy dziecku, żona wykończona itp. itd. Miałem myśli w stylu "czy to była dobra decyzja?", "nie wiem czy nadaje się na ojca". Teraz po dwóch miesiącach, kiedy malutka zaczęła się do mnie uśmiechać...widok, który mnie pokonał, doszczętnie rozwalił i rozgonił całą złość.. to była zdecydowanie najlepsza rzecz jaka przydarzyła mi się w życiu. Cudowny maluszek, uśmiechający się i patrzący Ci prosto w oczy jest czymś najwspanialszym na świecie. Polecam ten stan każdej Mirabelce i każdemu Mireczkowi! #dzieci #rodzice #szczescie
  • 57
  • Odpowiedz
@limp jak slodko:) u nas dopiero po roczku zaczęliśmy czerpać przyjemność z posiadania dziecka, można gdzieś wyjść we trójkę, młody sam przybiega się przytulić... Trzeba korzystać póki mozna:)
  • Odpowiedz
@limp: @size: IMHO pierwsze 3 miesiące są #!$%@?, potem jest z górki :) Im dalej, tym lepiej, a po 2-3 latach (jak dzieciak będzie już odpowiednio kumaty i np. zacznie chodzić do przedszkola) masz kolejny ogromny skok i wtedy dociera do Ciebie, że masz już do czynienia z prawdziwym małym człowiekiem, który ma własne zdanie, nawyki i np. powiedzenia :) Sam zobaczysz, będzie dobrze, chociaż wiadomo, że bywają gorsze momenty
  • Odpowiedz
@Samica_Alfa: Dzięki!
@pucka25: Ale spacerki z wózkiem też są fajne :)
@Funky666: No na pewno będzie trochę nieprzespanych nocy jeszcze :) Ale kiedy już zaczyna reagować inaczej niż płaczem to zaczyna być do przeżycia :)
  • Odpowiedz
  • 0
@limp Poczekaj, poczekaj.... najgorsze dopiero przyjdzie XD Obecnie ze swoja najchetniej wrocilibysmy do czasu jak nasza pociecha miala wlasnie te 2 miesiace (bo wiekszosc czasu spala xD), ale co prawda to prawda - daje to duzo radosci
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek: jednak masz pewne ograniczenia w toku myślenia, mimo że uparcie twierdziłeś, że nie. Daj się facetowi nacieszyć, pogratuluj, a nie wchodź na temat dzieci z ludźmi, którzy za nimi nie przepadają, bo to raz, że bez sensu, dwa, że nieładnie pod takim wpisem.
  • Odpowiedz
@Taki_tam: Wydaje mi się, że to jest jedna z rzeczy do których przekonujesz się dopiero kiedy tego doświadczysz. Ja cały czas myślałem bardzo podobnie. Generalnie nie przepadałem jakoś bardzo za dziećmi. Zmieniło się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz