Wpis z mikrobloga

Miruny według Was w jaki dzień lepiej wybrać się na #airshow w Radomiu? B-1B będzie w niedzielę? Bo z tego ich programu na oficjalnej stronie nic nie wynika ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 11
@ppiasq: Ok dzięki. To chyba jednak wybiorę się w sobote. Orientujesz się może gdzie tam w okolicy będzie można zaparkować auto? Czy pod lotniskiem będą jakieś parkingi? Mam horom noge i nie mogę za dużo chodzić ()
@AdamES no mam 4 z fan alertu udało mi się ale i tak brakuje mi jeszcze jedna i kombinuje.. Jak z parkingami tam na miejscu? Orientujesz się?
@AdamES O hui 3km to jest już na start dla mnie za dużo mam rozdupczony staw skokowy. No nic. Najwyżej trzeba będzie jakiegoś Janusza w taxi zamówić ale nie wiem czy będzie opłacało mu się się silnik zapalać na 3km ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale dziękówka za info
@monky: Odpalić odpali, ale skasuje pewnie jak za 10km :)
Ja w tym roku się nie wybieram, niestety oferta jest wyjątkowo uboga.
W sumie godne obejrzenia jak co dwa lata (bo to może być już ostatni raz) to Mig-15 i Mig-21.
@AdamES Tak wiem, że w porównaniu z ubiegłymi latami ponoć bida ale ja jeszcze nigdy nie byłem to się przejadę. Tym bardziej, że urlop a nie wiadomo czy za dwa lata będzie jeszcze okazja.. Jeszcze raz dzięki za info Tobie i @ppiasq. Jakbyście mieli jedną wejściówkę to dajcie znać(za dobrą flaszkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@monky: Jak nie miałeś okazji to warto.
W takim razie Baltic Bees to pozycja obowiązkowa - latają stosunkowo wolno ale bardzo równo.
Jako wielki fan akrobacji RC uwielbiam oglądać Kielaka - mój różowy na pierwszych pokazał skomentował krótko - wygląda tak samo jak ja latam modelem tylko ten jest trochę większy XD
2xSU-22 też potrafią się fajnie nisko poganiać.

Na "CAS" się przygotuj bo trwa to chwilę i jest fajna pirotechnika
AdamES - @monky: Jak nie miałeś okazji to warto. 
W takim razie Baltic Bees to pozyc...