Wpis z mikrobloga

@Jim_Bravura: Nie na temat ale napiszę tylko że duże spadki fsp sa na amd. Np masz sobie ladnie 180 fps nagle drop do 90 i to wtedy gdy coś sie dzieje na mapie. Do csgo tylko intel;).
@nowy89
@Jim_Bravura
Swoją drogą ten fx jest tak stary że to żart XDDD
Tani Pentium G4560 jest lepszy wydajnościowo, a z 1050Ti złożysz go NAJTANIEJ do 2ch tysięcy, wiadomo jak wybiera się inną płytę główną i wersje karty czy zasilacze (niemodularny, pół lub modularny) to cena rośnie
@Jim_Bravura: Myślałem ze chodzi Ci o jakiegoś starego Geforca z serii FX. Jeśli to procesor to nie powinno być tak źle, ogarnij na YT na przykład "FX 6300 CSGO" na 95% ktoś zamieścił taki filmik. Jeśli chciałbyś zmienić na intela to wystarczy wymienić płytę główną i procesor tylko, zobacz benchmarki porównaj procki(ja zawsze wpisuje w google) procesor1 vs procesor2 i mam piękne porównanie + YT
@Jim_Bravura: U mnie spokojnie 300 stałe jest przy 720p i wszystkim na med-low a nawet czasem dobija ponad 400 (lepsza widoczność modeli jest wg mnie przy tym setupie), grafika GTX 750Ti z modowanym biosem(Extremalne OC, podbite voltarze, podbite TDP, generalnie jakieś pierdułki dopimpowane)...
TYLKO JEST MAŁE ALE...
Chłodzenie BeQuiet Dark Rock 3 czy shadow rock w każdym razie chłodzenie wielkie a w zimę wyłączam kaloryfery i podkręcam proca na maxa, generuje
@mcibq: Wyłącz sobie Hyper boost czy jakoś tak w biosie i lekko podbij zegary na procku w górę, hyper boost zaniża fps w tytułach które korzystają z wielowątkowości bo z czego mi wiadomo wyłącza kilka rdzeni a pozostałe podkręca do 4.2ghz co działa dobrze ale na starsze gry albo jednowątkowe programy a od dobrych paru lat tylko szkodzi...
@Jim_Bravura: Na stocku, wszystkim na "ultra" 720p przy streamie testowym dawało mi prawie stabilne 60fps więc powinieneś mieć tak mniej więcej 180-220fps, nie wiem dlaczego i węszę tutaj spisek valve ale z jakichś powodów streamy z csgo wymagają niewspółmiernie mocniejszego komputera niż bardziej wymagające tytuły...