Wpis z mikrobloga

Wykopki, to co najbardziej wpiania mnie w #rozowepaski to to, że nie potrafią sobie same znaleźć zajęcia. Siedzi taka i nic pożytecznego nie robi. Potem poznajesz taką i:
-boltzmann czemu ty nie masz dla mnie czasu?
-bo mam swoje hobby. Weź ty coś znajdź dla siebie.
-boltzmann kiedy ty mnie gdzieś zabierzesz?
-jak będę miał czas. Na razie jestem zajęty
-dlaczego się już nie starasz?
-bo nudna jesteś,
XDD Ale faceci tacy źli. Bo nie maja czasu. #!$%@?, że się rozwijasz w czymś i za 5 lat możesz mieć z tego. Raz - uciechę. Dwa - kasę. No i trzy - dodatkową pewność siebie.
A siedzi taka i ogląda jakieś gówno na yt jak zrobić makijaż (codziennie). Oczywiście interesuje się fotografią (czyt. sposobem jak wypaść dobrze na zdjęciu). Podróżami, chociaż jak spytasz ją gdzie leży Aruba to boltzmann nie nabijaj się ze mnie XD Dodatkowo zwrócić uwagi świętej nie można, bo zostaniesz ochrzczony malkontentem i #!$%@?ą. Więc facet musi przełknąć biedotę umysłową swojej laski.
#niebieskipasek musi mieć hobby, żeby zapełnić nim czas swojej dziuni. #zwiazki #przemyslenia
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boltzmann: cieszę sie spotykając takie prozne amebki, bo są wpatrzone jak w obrazek we mnie. Ooo ty tyle wiesz vikingu, tyle umiesz, jestes taki inteligentny, dzieki czemu mam chec ci sie oddawac codziennie 3 razy dziennie.

Wymagań względem kobiet dawno się wyzbyłem bo podchodzac do kobiety zawsze mialy namalowane na czole "sprzedam sie, ile oferujesz"?. kobiety to płeć egoistyczna, zapatrzona w siebie, która więcej chce wymagać niż dawąć, koniec kropka.
  • Odpowiedz
@boltzmann: zawsze można poszukać czegoś co daje frajde tobie i partnerce, no ale jeśli wybiera się na partnerki tego typu kobiety to nie dziwota, że na wypoku panuje mizoginia :P
  • Odpowiedz
@boltzmann: Jak się nie ma czasu albo chęci by poświęcać czas partnerowi to po co w ogóle go mieć? Jesteś zdziwiony że dziewczyna chce uwagi i spędzania razem czasu? Znalazłeś sobie darmowe ruchanie, nic z siebie nie dajesz i jeszcze masz czelność narzekać?
  • Odpowiedz
@vikinggg: moją pasją jest muzyka (nie, nie teledyski Rihanny). Jestem z pasji i z wykształcenia teoretykiem muzyki (historia muzyki, systemy tonalne, traktaty filozoficzne itp.). Mój mąż także jest muzykiem także akurat mamy o czym rozmawiać. Poza tym dużo czytam (nie, nie harlekiny) i uwielbiam gotować (nie, nie schabowe z mizerią). A jedną z najbardziej lubianych wspólnych rozrywek w naszym małżeństwie jest m.in. wcale nieodkrywcze i zjawiskowe jeżdzenie na rowerze ;P
  • Odpowiedz
Jak się nie ma czasu albo chęci by poświęcać czas partnerowi to po co w ogóle go mieć? Jesteś zdziwiony że dziewczyna chce uwagi i spędzania razem czasu? Znalazłeś sobie darmowe ruchanie, nic z siebie nie dajesz i jeszcze masz czelność narzekać?


@SmutekToJa: no tak bo różowe to związek uważają za spędzanie czasu 24/24 ze sobą, uzależnienie od siebie, a gdy to osiągną to nagle sie okazuje że jest ta
  • Odpowiedz
Mój mąż także jest muzykiem także akurat mamy o czym rozmawiać. Poza tym dużo czytam (nie, nie harlekiny) i uwielbiam gotować (nie, nie schabowe z mizerią). A jedną z najbardziej lubianych wspólnych rozrywek w naszym małżeństwie jest m.in. wcale nieodkrywcze i zjawiskowe jeżdzenie na rowerze ;P


@agataen: grunt to się dobrać... właśnie tam gdzie można zaczać rozmowe O CZYMŚ:)
  • Odpowiedz
@agataen: A po co się mu tłumaczysz? Weź daj go na czarną listę co zrobiłam po przeczytaniu jego wypocin o tym jak to samochody (czyli zainteresowanie swoim 15letnich gruchotem) to super pasja bo męska, a każda kobieca jest bezużyteczna jeżeli w ogóle istnieje, jak mu ankieta pokazała że faceci znają kobiety z pasjami to stwierdził że kłamią albo kobiety się podszywają. To psychol który szuka potwierdzenia swoich urojeń a jak
  • Odpowiedz
@SmutekToJa: a ty co w roli adwokatki wchodzisz i bedziesz nakłaniać inne kobiety do tego by uciekały z rozmowy? niestety najwidoczniej zbyt niskie iq masz by zrozumiec co napisałem i to potwierdza moje teorie. należysz do tej grupy od której trzeba uciekać. co innego agataen.

ps idź sie smuć gdzie indziej, tylko rusz dupę by mieć te pasje, a nie płakać i nie uznawać prawdy o sobie samej. te twoje
  • Odpowiedz
@SmutekToJa: nie jestem wojującą feministką. Rozumiem, że kobiety mają swoje przywary, ale mężczyźni także je mają. Na wykopie jest tylu zagubionych mizoginów, że nie nadążałabym z dodawaniem na czarną listę ;) a czasem warto podyskutować (dopóki dyskusja utrzymuje jakiś poziom)
  • Odpowiedz