Wpis z mikrobloga

@atestowanie2: Ciężko to nazwać odnowieniem, to raczej budowa atrapy nowego zamku na ruinach starego bez materiałów źródłowych. Poza tym, jaki "królewski"? Królewski to on był ledwie 30 lat na samym początku swojego istnienia, potem przez ponad 600 lat to zamek prywatny.
  • Odpowiedz
@llllllll: @Tajch: dokladnie, ciężko to nazwać renowacją czy też odbudowa,ot prywaciarz sobie jebnal zamek (wg mnie bardzo kiepsko to wygląda,0 klimatu) no i obok hotel i trzepie kasiore. Jeszcze za wejście na zameczek jakieś chore pieniądze bierze gdzie tam nic nie ma ciekawego.
  • Odpowiedz
dokladnie, ciężko to nazwać renowacją czy też odbudowa,ot prywaciarz sobie jebnal zamek (wg mnie bardzo kiepsko to wygląda,0 klimatu) no i obok hotel i trzepie kasiore. Jeszcze za wejście na zameczek jakieś chore pieniądze bierze gdzie tam nic nie ma ciekawego.


@paruwczak: o hurwa, ale z tej twojej wypowiedzi wieje komunistyczną zawiścią... aż mi brak słów
  • Odpowiedz
prywaciarz

trzepie kasiore

jakieś chore pieniądze bierze gdzie tam nic nie ma ciekawego

komuna wiecznie żywa... wymrzyjcie wreszcie błagam
  • Odpowiedz
@llllllll: @Tajch: dokladnie, ciężko to nazwać renowacją czy też odbudowa,ot prywaciarz sobie jebnal zamek (wg mnie bardzo kiepsko to wygląda,0 klimatu) no i obok hotel i trzepie kasiore. Jeszcze za wejście na zameczek jakieś chore pieniądze bierze gdzie tam nic nie ma ciekawego.


@paruwczak: xD zlodziej, dorobil sie,zamaist tobir dac, ciezko pracujacemu inteligentowi
  • Odpowiedz
ALE JAK TO PRZECIEŻ GDYBY NIE BYŁO MINISTERSTWA KULTURY I WSZYSTKO BY BYŁO PRYWATNE TO BY NIE BYŁO ZABYTKÓW, MUZEÓW ITD.!!!!! TO NA PEWNO FEJK!!!


@llllllll: ktoś tak twierdzi?
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: a skąd rodzina Laseckich miała na to piniondze, no skąd ja się pytam?! Nakradli pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A już na poważnie - szacun, nie sztuka posiada takie nieruchomości, sztuką jest doprowadzić je do stanu używalności.
  • Odpowiedz