Wpis z mikrobloga

@paruwczak: a żebyś wiedział że młodzi i światowi. 15 zł to 3,5 euro to to nie są duże pieniądze. Jedynie w Grecji można znaleźć coś fajniejszego w tej cenie np: ruiny Filippi wraz z muzeum tyle kosztują, ale z kolei poza Grecją np.: na Lanzarote za jaskinię #!$%@?ą pędzlem Cezarego zapłacisz ponad 10. Także nie przesadzaj tym bardziej że nikt nie zmusza. Ja tam bym dał.
@ImInLoveWithTheCoco Gdyby odbudowa miała dofinansowanie państwo, to może miałaby nadzór zespołu historyków architektury, którzy bie pozwoliliby na wydowanie tak pokracznego miszmaszu różnych stylów i elementów z dupy.
Na moich zajęciach na uczelni zamek w Bobilicach podaje się jako czołowy przykład tego, jak nie powinno się odbudowawyć średniowiecznych zamków.
@Hatespinner: nie kumam o co ci chodzi?
Byłem rok temu, wejście co godzinę z przewodnikiem, 10 cebulionów. Hotel z restauracją zbudowany obok obiektu, ceny bardzo wysokie. Oba obiekty prywatne, więc jedź obejrzeć, zjeść i się przespać i zapłać albo nie jedź i się ode mnie odseparuj.
Byłem rok temu, wejście co godzinę z przewodnikiem, 10 cebulionów. Hotel z restauracją zbudowany obok obiektu, ceny bardzo wysokie. Oba obiekty prywatne, więc jedź obejrzeć, zjeść i się przespać i zapłać albo nie jedź

@supersonicmikeoftheskies: @svr_:

Wy chyba macie problemy z #!$%@? samodzielnym myśleniem. Tabliczka sugeruje, że nikt nie pomógł w renowacji obiektu, więc zrobili to sami. Dodatkowo passive-aggressive styl pisania 'z wielką chęcią' i te zera, sugeruje, że rodzina