Wpis z mikrobloga

578 198 - 66 - 67 - 91 = 577 974

66 - miejski zaleglak

67 - pętelki i podjazdy na reja

91 - i dzisiejsza jazda:D tu się trochę rozpiszę. planem na dziś było przejechać kawałek trasy z @byczys który wystartował dziś w mrdp (maraton rowery dookoła polski). sprawdzam stronę z sygnałem gps startujących co by wiedzieć gdzie się znajdują. patrzę że za jakieś się 15-20 minut dojadą do miejsca w którym miałem okazje przeciąć trasę i chwilę po tym postanawiam sobie odświeżyć stronę a tu #!$%@? zonk, strona tak jakby traciła sygnał i się zatrzymywała, a dopiero po odświeżeniu strony pokazała się prawidłowa pozycja, czyli zamiast Gdyni po wklepaniu kolejny raz strony z sygnałami okazało się że uczestnicy są już w gdańsku... no to co, wsiadam na rower i zaczynam gonić. zatrzymuje się w centrum gdańska by sprawdzić aktualną pozycję byczysa i oczywiście #!$%@? strona nie chcę się załadować. nie wiem czy ich dogoniłem czy nie bo patrzyłem dokładnie jak przebiega ich trasa. wtedy @sherkhaan podsyła mi screena z aktualną pozycją byczysa, a oni są 15km od miejsca w którym się znajduję, gonię dalej. wiedziałem że będą musieli przepłynąć promem przez wisłę, także liczyłem że albo go złapię jak będzie czekał albo jeszcze gdzieś na trasie, po czym dojeżdżam do brzegu i widzę to... prawie się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°) kwestia minuty. ale we władku na powrocie to już się widzimy:D

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #szosa
Pobierz piteerowsky - 578 198 - 66 - 67 - 91 = 577 974

66 - miejski zaleglak

67 - pętel...
źródło: comment_vPEdAsHj8ZFSK38eA1ucskNoCzmRaL1u.jpg
  • 1