Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski też wam się chce troszkę śmiać z #niebieskiepaski, ze się wkurzają iż mamy kompleksy jak oni sami krytykują kobiety w okół? większość kompleksów jakie miałam pochodził od komentarzy FACETÓW, chłopaków ze szkoły np, że nos zły, że tyłek za mały, że pryszcze okropne (był leczone, ale nie znikały)
jak mężczyźni mają prawo się wkurzać, że np nie wierzymy komplementom? oceniają surowo inne kobiety przy nas!
albo nastepny temat, krytyka kobiecego stroju, ze tamta co przechodziła to miała za duzy dekolt, a takie brwi śmieszne sobie robicie, a za mało w sukienkach
kompleksy kobiet to wytwór męskiej krytyki jakie słyszą przez całe zycie no i złośliwych koleżanek
naprawde trzeba wykonać dużo pracy by siebie akceptowac jako kobieta w Polsce, jesteśmy krytykowane, zaszczute, pozbawione radości zycia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania wyśmiewanie cudzego wyglądu jest po prostu żałosne i w podstawówce kilku dostało ode mnie po gębie za obrażanie ,,gorszych" koleżanek ( ͡° ʖ̯ ͡°) a jeśli chodzi o wygląd wśród dorosłych to nie dogodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz być naturalna i jednocześnie o idealnych kształtach, a jak nie to nie nazywaj się kobietą
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

#niebieskiepaski, ze się wkurzają iż mamy kompleksy jak oni sami krytykują kobiety w okół?

w Polsce, jesteśmy krytykowane, zaszczute, pozbawione radości zycia


Ah no tak, bo wy wcale nie lejecie z niebieskich a bo gruby a ja wolałabym takiego przypakowanego, a ten za niski 179cm a facet dopiero od 180cm, a to za biedny, a ten to prawik to już w ogóle beka i zapisany na listę nieruchających przegrywów... najlepiej
  • Odpowiedz
oni sami krytykują kobiety w okół

oboże, mówią co myślą, jak tak można

jak mężczyźni mają prawo się wkurzać, że np nie wierzymy komplementom?

oczywiście, że kłamie, przecież to niemożliwe, żeby mówili co myślą

#!$%@?, podziękuj za komplement i tyle a nie drążysz temat...

#logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze? Nigdy nie miałam żadnych kompleksów z powodu męskich opinii. Ostatni raz byłam wyśmiewana przez przedstawiciela płci męskiej będąc w gimnazjum, kiedy chłopcy byli jeszcze dzieciakami kupującymi chipsy dla kart z piłkarzami. Faceci oceniają surowo kobiety, ale tylko najgorszy cham robi to głośno. Do tego często próbują się przypodobać kolegom albo po prostu śmieszkują. Tak naprawdę część tych lasek, o których piszą, że mają grube nogi albo źle się malują,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak dla mnie to lepsza prawda, niż słodkie kłamstwa. A facet się "przyczepi" bo mówi to co widzi, a wiadomo że nikt nie jest doskonały.
Jednak mężczyźni wobec innych mężczyzn też nieraz nie szczędzą krytyki, ale nikt się tym nie przejmuje, a przynajmniej dużo mniej niż kobiety.

Znowu rozowypasek powie to co pomyśli dopiero podczas nieobecności zainteresowanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz