Wpis z mikrobloga

TEn bol dupy Goncia, bo ludzie ogladaja i mają czelnosć smiać się z kabaretow, a nie z jego błazenady.. mmm... jakie to piekne, ze czlowiek, który niby walczy o rownosc nagle musi wyśmiewać innych z tego, ze ktoś doborwolnie oglada i cieszy sie z tego.
Radzi innym, by nie interesować się co kto robi w łózku, a sam chętnie zaglada w gusta innych i je punktuje.
#bekazpodludzi #gonciarz #polskiyoutube
t.....i - TEn bol dupy Goncia, bo ludzie ogladaja i mają czelnosć smiać się z kabaret...
  • 20
  • Odpowiedz
@Dziwaczek:
1. masz konto na wykopie
2. radzisz.. zamiast swiecic przykladem
3. Twoja rada była w trybie rozkazującym - przestańcie

Przykro mi, ciezko mi traktować to jako przejaw autorytetu, polecam jednak nie oszukiwać się.
  • Odpowiedz
@teczowisazabawni: Ale ja doskonale rozumiem ten "przekaz", tylko nie lubię kabaretów, bo tak jak wspomniałem jest to syf, ale jeśli Ty je lubisz to spoko.

I to nie jest dwubiegunowa opinia, bo rozumiem że komuś się one mogą podobać, ale wg mnie to syf.
  • Odpowiedz
@Dziwaczek: ohoho atak na kolor, gdy brakuje argumentów.. pozdrawiam

@donOGR: Twoja odp nie brzmi jak rozumiesz, bo nie odnosi się ona ani do tego, czy ja lubi, nie pyta, czy Ty lubisz, a ty to wszystko #!$%@? w swoja odpowiedź. Nadal potwierdzasz tą odpowiedza, ze Twoje ego nie pozwala Ci trzymać się tego co ktoś mówi. Zluzuj czasem i nie wciskaj swoje zdanie, gdy mówimy o kimś innym.
  • Odpowiedz