Wpis z mikrobloga

Nawiazując do TEGO wpisu spójrzcie kto już ze mną jest!
Wiem, że większość z Was jest polowe młodsza ode mnie i ciężko jest zrozumieć, co człowiek czuje w takich chwilach, ale wiedzcie, że to najwspanialsze uczucie na ziemi i miłość mocniejsza od każdej innej. To istota, za której życie jesteś w stanie umrzeć w każdej sekundzie, jeśli będzie to konieczne. Przedstawiam Wam mojego jedynego syna!
Pijcie ze mno kompot, bo nigdy wcześniej tak szczęśliwy nie byłem!

#pokazdziecko #pokazsyna #pokazpolmordy #dzieci #rodzina #tatacontent #chwalesie #szczescie
chozi - Nawiazując do TEGO wpisu spójrzcie kto już ze mną jest! 
Wiem, że większość z...

źródło: comment_QhlcgK8SweB2ukSwSgBp7CTE1NyZGvfx.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chozi: Mój różowy powiedział, że jesteś zajebisty, ale niestety się już rozmnożyłeś, a branie kogoś z dzieckiem to przegryw, także pozostaje Ci już tylko życzyć szczęścia i zdrowia dla malucha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@chozi: jedno wiem na pewno: po siedmiu miesiącach nic się nie zmienia :)

Nie jest tak wygodnie jak kiedyś. Nie chodzimy już z żoną do kina, tylko oglądamy Netflixa, wyjście do kawiarni zamieniliśmy na ciasto/lody z cukierni, a kawę nauczyłem się robić najlepszą na świecie. Każde wyjście czy wyjazd to juz logistyka. Ze snem bywa różnie - normalnie jak bajka, jak ząbki czy kolka to jestem w pracy zombie. W
  • Odpowiedz
@chozi: a g---o prawda. Jest to najbardziej normalna rzecz na świecie. W żaden sposób wyjątkowe, ani wspaniałe. Jesteś jednym z milionów, a twój potomek będzie jedynie kontynuował twoją spuściznę - jaka ona by nie była... jedyne co może osiągnąć w życiu to być lepszym od swojego ojca. Tylko tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
@ChinskiAgrest: Wreszcie jakiś głoś rozsądku, podpisuję się bardzo.
@chozi:

większość z Was jest polowe młodsza ode mnie i ciężko jest zrozumieć, co człowiek czuje w takich chwilach

Może i lepiej, bo nie mam zamiaru narzekać na brak takich zdjęć.
  • Odpowiedz