Wpis z mikrobloga

Witam Mirków i Mirabelki, które plusowały wpis dot. robienia pompek przeze mnie xD

Tak jak widać na załączonym obrazku, udało Wam się nabić ponad 1652 plusów. Nie powiem, że nie spodziewałem się z Waszej strony takiej inicjatywy i miałem cichą nadzieję, że plusy zamkną się w okolicy 300-400. No ale cóż, kolejny raz nie zawiodłem się na wykopie i okazuje się, że jak jest okazja to potrafimy się zorganizować xD

Pompki miałem robić dziś, aczkolwiek sami chyba się domyślacie, że nie jestem w stanie tego zrobić. Raz, że jestem dziś po całym dniu pracy, dwa, że jest tego po prostu za dużo, a więc będę musiał rozłożyć to sobie na kilka dni xD. Zdecydowałem, że aby uwiarygodnić swój wyczyn będę nagrywać każdą część i udostępniać Wam na YouTube. W grę wchodziło również streamowanie ale nie posiadam sprzętu, a po za tym nie chciałbym jakoś nazbyt się angażować (choć wiem, że dalibyście wiele, żeby zobaczyć jak umieram na żywo). Nie wiem na ile części to podzielę - myślałem o 200 powtórzeniach na film/dzień, choć jak będę mieć lepszy dzień to może szarpnę się na więcej.

Zaznaczam dla osób nie zainteresowanych dotychczas tematem, że prowadzę nie aktywny, siedzący tryb życia. Nie ćwiczę, z takich aktywności to można zaliczyć tylko i wyłącznie sporo spacerków, ale to niczego nie zmienia. Jest to okazja do ruszenia d--y z fotela i zrobienie czegoś dla siebie. Rok temu miałem niedługą przygodę z robieniem pompek ale bez szału.

Macie więc typowego Mirka, lat 21 i szansę zobaczenia żywego trupa :D Zamierzam zacząć już jutro, ale nie wiem jak to będzie z udostępnianiem filmów. Postaram się by pojawiały się co 2 dni.

DZIĘKI WIELKIE (,)

#challange #wyzwanie #mirkozabawa #robiepompki
2phonepiotrus - Witam Mirków i Mirabelki, które plusowały wpis dot. robienia pompek p...

źródło: comment_DTrvoysuy2EL3ihYpPz6yZdrTGFakEzR.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2phonepiotrus:

No, powiedzmy, że szanuję, że po tym zasypaniu pulsami, login nadal jest pomarańczowy, a nie szary. Piszesz o dwustu pompkach dziennie, plusów jest na ponad 8 dni, czyli 9. Do tego chcesz zacząć od jutra (rozumiem, szok itd.). Zgrało się jednak tak, że końca przyszłego tygodnia dni jest akurat 9.
*A więc masz czas do 27.08.2017 do godz 23:59 na wrzucenie filmiku gdzie robisz równo 1652 pompki, POWODZENIA I
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: nie uda ci sie i bedzie jak z tym od chokoszokow. Plus zmarnowany ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie wiem jak wyglada twoja forma siedzaca ale watpie ze zrobisz wiecej niz 50 pompek wiecej i to w seriach. A w ogole to uwazaj bo jakies glupie wyzwanie nie warte kontuzji jak bedziesz na sile cisnal ʕʔ
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: skoro nie ćwiczysz, i jesteś ziemniak kanapowy, to nie jesteś w stanie zrobić 200 powtórzeń, może jeśli sobie rozłożysz na kilka serii przez cały dzień, ale i w to wątpię, pompki są męczące, pamiętam że przy moim początku przez cały dzień byłem w stanie zrobić 100, w 4-5 seriach, potem w 3, na końcu w 2, a potem dochodziło więcej, i mi się odechciało, i dalej jestem zjebem:(
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: długa droga przed Tobą, ale wierzymy, że dasz radę :-) Nie dość, że zrobisz te pompeczki, to czuję, że zmienisz choć trochę styl życia na mniej siedzący, a troszkę ćwiczący :-) Byłoby to super sprawą. Lepszą niż te wszystkie plusiki :-)
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: Nie rób na pierwszy dzień dużo pompek.Wiadomo,że możesz w ten 1 dzień zrobić więcej bo jesteś wypoczęty.Jeżeli zrobisz ich dużo,to 1-2 dniach solidnie je odczujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zacznij spokojnie max. 50 pompek.Bardziej od ilości pompek liczy się jakość jej ich wykonania tj. w pełnym zakresie ruchu. Polecam filmik.Rób 2-3 dni przerwy zależnie od tego jak szybko twój organizm regeneruje się po wysiłku.
Unreal6277 - @2phonepiotrus: Nie rób na pierwszy dzień dużo pompek.Wiadomo,że możesz ...
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: Ja będąc chudzina zaczynałem od 15/20 max pompek na serieXD. Przez pół roku udało mi się wreszcie 100 zrobić w 1 serii. Bój się zakwasów tyle Ci powiemXD. A jak chcesz żeby Ci się fajnie robiło, to robisz tak:
I seria - stanardowo np. 10 tyle chyba zrobisz nie ruszając d--y
II seria - tu już max ile zrobisz np. 20
III seria - tu już pomiędzy max a standardem np. 15
IV seria - wracasz do standardu
i tak do 6/7
  • Odpowiedz