Wpis z mikrobloga

@DZIK_Kirex: a czy przypadkiem niektórzy badań "zaliczają" przed egzaminem na patent?
@Polinik Dzięki, czyli lepiej się nie spieszyć.

Jak nie założysz w tym czasie wniosku - musisz je powtórzyć.

A co jeśli złożę w tym czasie ale np. nie zdam jednej kategorii, a poprawka będzie po 2 miesiącach?
@Derasot: A nie wiem, zakładasz że nie zdasz? Trzeba by sprawdzić, czy o poprawkę składa się osobny wniosek z kompletem dokumentów.
Jakbyś nie zdał to byłbyś w teleekspresie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polinik: nie sądzę xD słyszałem, że niektórzy teorię nawet oblewają (lol) ale mam na myśli pistolet, który jednak trochę osób oblewa. Ze strzelbą też podobno niektórzy mają trudności, bo trzeba strzelać do rzutków, ale z tym nie powinno być kłopotu. Wiesz, 2 strzały zepsujesz w stresie i oblane, a wolę wiedzieć co może mnie czekać w takiej sytuacji, chociaż nie zakładam że mi się to przyda ( ͡° ͜ʖ
@Derasot: Ćwicz jak najwięcej i nie martw się na zapas, a wtedy egzamin to będzie formalność. Kolega miał straszne problemy z pistoletem, potrafił na początku przygotowań nie trafiać nawet w tarczę, ale po prostu zawziął się, dużo trenował pod okiem bardziej doświadczonych strzelców i instruktorów - i na egzaminie nie wyszedł z czarnego. Praktyka czyni mistrza, jak to mówią.
@avltree: Dzięki za słowa otuchy :D chodzę raz na tydzień i jest coraz lepiej, ale mam nadzieję, że stres mnie nie dopadnie i ręce nie będą się trząść przy celowaniu na egzaminie. Jakieś tipy na stabilne ręce? Siłka?
@Derasot: Mogę polecić ćwiczenie mięśni przedramion. W jednym z klubów podrzucono mi ciekawy patent - rurka połączona ze sznurkiem, na którym wisi plastikowa butelka wypełniona piaskiem. Wyciągniętymi przed siebie rękami trzymasz tę rurkę nachwytem i, obracając ją w dłoniach, nawijasz i rozwijasz ten sznurek, podnosząc i opuszczając tę butelkę. Lepsze od siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°).