Wpis z mikrobloga

@k1fl0w Ja też, dlatego wszystkie pieniądze zostaną przekazane najbardziej potrzebującym Powstańcom, bo klub zdecydował, że opłaci nałożoną karę bez pomocy z zewnątrz. W przypadku zbiórki na nowe Seicento dla 21-letniego Sebastiana lewicowo-liberalne środowiska nie zadawały sobie pytania, kto w istocie potrzebuje rzeczywistej pomocy.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Babka pracująca w wiodącej stacji telewizji informacyjnej, która wzbogaca się relacjonując bardzo często na żywo nieszczęścia które dotykają różnych ludzi pisze coś takiego xd. Nie stać ich na poświęcenie wszystkich bloków reklamowych na rzecz ofiar bez dachu nad głową?
  • Odpowiedz
@Venro: nie interesuje mnie co prywatny klub robi ze swoimi pieniędzmi, sam przecież apelowałeś o Niech każdy za własne pieniądze pomaga komu chce i jak chce.
  • Odpowiedz
@k1fl0w Zdaje się, że nie rozumiesz. Zbiórka zostanie w całości przekazana na pomoc Powstańcom, więc wpłata Wąsika w istocie wpłynie na poprawę czyjejś trudnej sytuacji życiowej.
  • Odpowiedz
więc wpłata Wąsika w istocie wpłynie na poprawę czyjejś trudnej sytuacji życiowej.


@Venro: nie, Wąski chce wpłacić na pokrycie kary to legia pomaga potrzebującym.
  • Odpowiedz
@k1fl0w Nie, bo od początku była mowa, że kara karą, ale wszystko co powyżej 140 tysięcy złotych zostanie przekazane potrzebującym, o czym zgaduję, że Wąsik wiedział. Zresztą, wiedział czy nie, jego pieniądze, jego sprawa.
  • Odpowiedz
@Venro: to dlaczego Wąsik nie wpłaci na potrzebujących tylko na pokrycie kary?

Zresztą, wiedział czy nie, jego pieniądze, jego sprawa. - Dokładnie, a ja to tutaj zostawiłem niech mirki same ocenią.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Jakie to ma znaczenie gdzie wpłaci swoje pieniądze. Zresztą skąd wiesz, że nie wpłacił jakiejś kwoty na rzecz poszkodowanych w nawałnicach. Informacja o tym gdzie przelać środki jest łatwiejsza do znalezienia dzięki caritas i pck. Rozpowszechnianie takich rzeczy i próba wymuszania w ten sposób solidarności społecznej to jakiś absurd.
  • Odpowiedz
Jakie to ma znaczenie gdzie wpłaci swoje pieniądze.


@Maneharno: zgoda nie ma nie znaczenia.

Zresztą skąd wiesz, że nie wpłacił jakiejś kwoty na rzecz poszkodowanych w
  • Odpowiedz