Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam co napisał @reddin o serwisie Lenovo, że każą mu nagrywać dźwięk wentylatora ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś byłem głupi i przy zakupie GTA V na X360 w @Media_Expert, wykupiłem dodatkowe ubezpieczenie - jak stwierdziła pani sprzedawczyni - "na wszystko, cokolwiek się panu z płytą nie stanie - wymienią panu!".

No to się stało, po paru tygodniach grania, pod moją nieobecność w domu, gówniaki dorwały się do konsoli, a po wszystkim płyta była praktycznie do wyrzucenia. Telefon do ubezpieczyciela, dostałem informację, że mam zrobić zdjęcia płyty i wysłać do nich razem z jakimś tam opisem.

Miałem wtedy jakiś gównotelefon, który robił #!$%@? zdjęcia, no ale nie będę przecież kupował lustrzanki z superhiper soczewkami, żeby zrobić zdjęcie płyty. Wysłałem to, co byłem w stanie.

Po paru dniach telefon, że nie płyta nie podlega wymianie, bo na zdjęciach nie widać, że jest uszkodzona. ( )

Ostatni raz wykupiłem ubezpieczenie w sklepie na cokolwiek. #ubezpieczenie #mediaexpert #gry #gtav
  • 8
@Reality: z tego co się później dowiedziałem, to normalnie stojąca pionowo konsola sobie w trakcie grania magicznie spadła do pozycji pionowej.

Historii z różnymi sprzętami i obiektami, które po wzięciu przez te gówniaki w łapy nadawały się na śmietnik, mam na pęczki, ale nie wiem, czy serwery Wykopu mają dość dużo terabajtów miejsca na te wszystkie opowieści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Need: No nie wiem, później sprzedałem tę płytkę na Allegro typowi za 40 zł, potem napisał do mnie, że jemu bez problemu wymienili ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale fakt jest taki, iż to, że by w ogóle przyjęli cokolwiek do oceny, musisz robić jakieś zdjęcia czy kretyńskie filmiki, to jest dla mnie cyrk.
@enslavedeagle: Czekaj czekaj...ubezpieczyłeś konsolę i myślałeś, że płytka z grą też jest objęta ubezpieczeniem? Winisz sklep za to, że nikt nigdy nikomu nie dał gwarancji na jakąkolwiek grę? Pamiętaj więc: wszystko co ma jakiś kod lub czego można użyć jednorazowo na jednym konkretnym urządzeniu nie będzie nigdy objęte wymianą lub gwarancją.