Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę. Właśnie dostałem list z banku #bzwbk Dlaczego? Bo zmieniają regulamin. Rodzice dostali takie same. W czym problem? A no w tym, że w środku są dwie kartki papieru i płytka CD. Bank musi wysłać taki list do ponad 4 milionów klientów, a to oznacza, że wydrukują 8 milionów kartek papieru i wypalą 4 miliony płyt CD. Do tego 4 miliony papierowych kopert. To wszystko, aby powiadomić klientów o zmianie w regulaminie, jakby #!$%@? w 2017 roku nie mogli zrobić tego za pomocą serwisu bankowości internetowej oraz emaila/SMS. Pewnie 90% klientów wywali te płyty CD na śmietnik. Dbanie o przyrodę na 100%.
#banki #polska #patologiazmiasta
dziobnij2 - Ja #!$%@?ę. Właśnie dostałem list z banku #bzwbk Dlaczego? Bo zmieniają r...

źródło: comment_I04XxqxcoRBQfte69Jtr2WI1uXzvRJqJ.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boros no właśnie sprawdzałem to w kontekście bankowości na konkurs z prawa bankowego i stanowisko z mojej pracy konkursowej o mailu zostało zaaprobowane. Poza tym - jak się to ma do ochrony danych osobowych? Pytam serio, bo jakoś nie widzę związku między ochroną informacji o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej a przesyłaniem zmian wzorca umowy.
  • Odpowiedz
@dziobnij2 to ciekawe, bo albo dawno nie wchodziles na stronę banku, albo nie podałeś maila.
Mi przy wejściu na stronę od razu #!$%@? okno, które musiałem wypełnić, czy chce korespondencje otrzymać mailowo czy maja wysyłać tradycyjnie, oczywiście wybrałem maila i mam 2 pdfy, jeden z regulaminem a drugi z moja zgoda na to
  • Odpowiedz
@vundo mbank sie nie boi i conajmniej raz w tygodniu informuje o zmianie regulaminu drogą email...;D (szkoda, że tylko na niekorzyść klienta). zalozylem kilka miesiecy temu konto w wbk, a plytki nie dostalem :/
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Do mnie nie przyszło xD Najśmieszniejsze jest to że jak złożyłem reklamację bo amazon mi pobrał z konta a nie powinien i się do tego nie przyznaje, to bank zwrócił hajs ale zablokował kartę - no i każe mi jechać do oddziału zamówić nową...
  • Odpowiedz
  • 0
Dostałem ten szajs i co chwilę dostaje od nich te listy mimo że zlikwidowałem rachunek kilka lat temu. Teraz idzie to poprostu na hasiok. A tak w ogóle to za 15 godzin mam swój ślub więc idę spać ;-)) dobranoc!
  • Odpowiedz