Wpis z mikrobloga

Playerunknowns Battlegrounds to moje najgorsze wydane 30EUR na STEAMie. Ogromna ilość bugów, beznadziejna optymalizacja i feeling budżetowej gry ze słabą mechaniką i ta gra jest popularniejsza niż chociażby CSGO? Ja wiem, że to Early Access, ale sama gra ma wyjść pod koniec tego roku więc developerzy powinni coś sobą reprezentować. Ale co tam, zamiast naprawiać grę to oni jeszcze wprowadzają system mikroplatności. Widać, że prosty marketing, opłacanie streamerów i youtuberów zeby pokazywali tą słabą gierke działa bardzo dobrze i łykają to pelikany. #!$%@? sie, bo ja też się dalem na to nabrać, nigdy więcej gier od gówno twórców w Early Access.
#gry #pubg
Pobierz manieczek007 - Playerunknowns Battlegrounds to moje najgorsze wydane 30EUR na STEAMie...
źródło: comment_7AcQntZzKJH8vP8kWGNVp00n5Yea7H5e.jpg
  • 15
@manieczek007: Patrząc bo dziennej ilości grających i kolejnych rekordach jakie ta gra bije to wydajesz się raczej odosobniony w swojej opinii o ogólnej ocenie gry.

Chociaż nie mylisz się co do optymalizacji, prawie każda negatywna ocena na steam właśnie jej dotyczy.