Wpis z mikrobloga

Mam możliwość kupna S8 za 2000 cebul. Nówka sztuka z Orange kupiona dzisiaj w salonie, włączona tylko po to żeby sprawdzić czy działa. Z jednej strony wziąłbym, bo dobra cena. Z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej poczekać do premiery Note 8, może wtedy stanieją S8? Aa no i muszę szybko zdecydować bo już kolejka do kupna się robi, a jak się nie zdecyduję to nie wiem kiedy będzie kolejny taki do kupienia. Doradźcie czy warto brać teraz czy czekać?

#android #telefony
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yasiekkk: Skąd masz takie info? O ile wiem to każda ingerencja w system na Samsungu wiąże się z utratą gwarancji. Z drugiej jednak strony to ja mam bardzo dobre doświadczenia z ich serwisem i oni chyba nawet jakoś specjalnie nie sprawdzają co tam na smarfona wgrywałeś.
  • Odpowiedz
@Matthew_Murdock: z forum.android.com.pl. Gwarancję tracisz wgrywając nieoryginalny, modyfikowany system. W przypadku wgrywania softów Samsungowych nie naruszasz warunków gwarancji. Przerabiałem ten temat jeszcze za czasów S3, jednak nigdy nie musiałem odsyłać telefonu na gwarancję, więc 100% pewności nie mam ;)
  • Odpowiedz
@Yasiekkk: ja tak tylko dodam od siebie że S8 z Orange maja za darmo przez rok usługę S8 Guard, tylko musisz do tego mieć kontakt z osoba która wzięła go na abonament
  • Odpowiedz