Wpis z mikrobloga

Mirabelki, prośba do Was.

Byłam ostatnio na randce z tindera, facet wyglądał na zdjęciach nawet ok, na żywo znacznie gorzej, a w dodatku, niestety, po głosie i mowie ciała od razu można było poznać, że prawiczek. Jedyny plus, to że zaprosił mnie do fajnej knajpy, wyszłam niby do łazienki jak przyszło do płacenia rachunku i już nie wróciłam, a na tinderze go zablokowałam, ale z tego co zdążył mi powiedzieć, to jego trzecia randka z tindera. No i co, dlaczego żadna go nie dodała na listę prawiczków? Błagam, nie róbcie takich numerów, pomyślcie o dziewczynie, która po was się może naciąć na takich przegrywów.

I pamiętajcie, żeby sprawdzać też na liście klientów prostytutek, dziewczyny z roksy podają numery telefonu i wrzucają zdjęcia robione z ukrycia (czasami faceci z numerami kombinują, dlatego mają kamerki i wrzucają zdjęcia), tak więc na tinderze przewijajcie w lewo, a jak poznacie kogoś na żywo, to też zawsze się upewnijcie z kim się spotykacie.

Na kobiecych forach temat jest znany, ale wrzucam na wykop, bo tu też siedzą dziewczyny.

Jak potrzebujecie linka do listy prawiczków, piszcie na PW.

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #warszawa #zwiazki #tfwnogf #anonimowemirkowyznania
  • 50
  • Odpowiedz
jeśli ktoś potrzebuje mogę podesłać listę do dziewic


@Chicane: no i co mam zapłacić stówę za jakąs marną listę z 3 osobami na cały kraj? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz