Wpis z mikrobloga

@Qraape: A nie wpadłeś na pomysł, że może jest spoza twojej wsi albo nawet spoza Polski? Byłeś ty kiedyś nieco dalej od zagrody, by wypowiadać się na temat norm powszechnych?
  • Odpowiedz
@biliard: mimo wszystko ideę kolczyka w nosie zawsze wyśmiewałem i żaden och ach postępowy kraj mnie nie zmusi do polubienia tego.
I nie wmówisz mi, że dziewczyna mająca poukładane w głowie zrobi sobie taki kolczyk. To, że gdzieś tak robią, nie znaczy, że to poprawne. W myśl zasady "jedzmy gówno, miliony much nie mogą się mylić". Tak samo zacznijmy gwałcić małe dziewczynki, w krajach islamskich to na porządku dziennym :)

No
  • Odpowiedz
@Qraape: Nie widzę powodu, żeby ludzie ubierali się wedle jakiegoś zamkniętego schematu, zamiast wyrażać siebie oraz kulturę, w jakiej żyją.

postępowy kraj

Ileż trzeba lat i wysiłku, by ta wasza komunistyczna maniera przepadła na zawsze?
  • Odpowiedz
@subterranean4: a kto mówi, że ma patrzeć na zdanie innych? Użyłem gdzieś takiego sformułowania? Dojrzała dziewczyna po prostu nie bawi się w takie badziewia, bo ich nie potrzebuje. Podobnie jak nie robi sobie zdjęcia w lustrze z wypiętą dupą. Bo ma ciekawsze rzeczy do roboty, niż żebranie o lajki na insta.
  • Odpowiedz
I nie wmówisz mi, że dziewczyna mająca poukładane w głowie zrobi sobie taki kolczyk.


@Qraape: Moja mama ma kolczyk w nosie, zaraz do niej zadzwonię i przekażę, że jakiś chłopiec z internetu twierdzi, że nie ma poukładane w głowie.

  • Odpowiedz
@robsosl: zawsze kiedy widzę takie coś pulp fiction mi się przypomina..

Lance: Co sądzisz o Trudi? Nie ma faceta, może razem pofruwacie?
Vincent Vega: Która to? Ta z gównem na twarzy?
Lance: Nie, to Jody. Moja żona.
  • Odpowiedz