Wpis z mikrobloga

@BezwzglednaKapibara: z BTC zobaczymy. i na BTC przyjdzie pora. nie jestem wróżbitą nie powiem ci kiedy.

neo jest overhyped, wiesz ile o tym spamu jest ostatnio.. na kazdym forum pytania czy warto kupic. Jak ulica zaczyna wchodzic to wieloryby zazwyczaj zaczynają robic zrzuty.

NEO jest już ponad 10000% od dołka. popatrz jaki los spotkał XRP, dgb etc. etc. ktore zaliczyły wzrosty tego typu.

nie mowie, ze nie wzrosnie jeszcze 100%, ale
z BTC zobaczymy. i na BTC przyjdzie pora. nie jestem wróżbitą


@Smule: a jednak uważasz że jesteś, skoro twierdzisz że przyjdzie pora na upadek.

Napisanie że coś jest overhyped nie podając argumentow dlaczego jest to overhyped jest głupotą. Hype z czegoś się bierze i zamiast zakładać że jest nieuzasadniony, najpierw wypada sprawdzić z czego mógł on się wziąć.
@BezwzglednaKapibara: Nie, korekty po duzych wzrostach to norma i BTC spotkają predzej czy pozniej. Kiedy? Nie mam pojęcia. A jak wierzysz we wzrosty bez żadnych korekt, to znaczy, że o spekulacji nie masz zielonego pojęcia (co widać).

Nie chce mi się argumentować, wchodź śmiało :) Urosło 10000%? Na pewno urośnie kolejne 1000%. Jak chcesz zobaczyć co się wkrótce stanie z NEO (a moim zdaniem bańka na NEO zaczyna pękać), to zobacz