Wpis z mikrobloga

Jak ja uwielbiam trollowac trójmiejskich taksówkarzy. Mam auto dość "uberowe" a ze często kręcę sie wieczorami po mieście, to zdarza mi sie "wejść" w rolę ( ͡º ͜ʖ͡º) specjalnie podjezdzam na parking stacji gdzie stoją po 3-4 złotowy, telefon kładę na stojaczek na szybie i coś dłubie w telefonie, to wyjde zapalić, to po prostu siedze i słucham muzyki. Wzrok nienawiści Januszy jest warty straty tych 10min ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) dlaczego to robię? Bo złotowy z Sopotu w sobotę w nocy nie przejadą 3-4km "bo im sie nie opłaca za 20zl silnika odpalać". Dlatego tez z imprez musiałem popylac per pedes. Zemsta najlepiej smakuje na zimno ( ͡º ͜ʖ͡º) #taxi #taxistory #uber #heheszki #zlotowy i #pokazauto
M.....p - Jak ja uwielbiam trollowac trójmiejskich taksówkarzy. Mam auto dość "uberow...

źródło: comment_PIgcGSjQ8LzK0zxc2vo6q1HUsAsieuQk.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@revoolution: zrobię Ci kiedyś zdjęcie jak stoi 4 Januszy ze złomkami i łypią z nienawiścią patrząc na Skodę. Chyba ze Janusze na wszystkich tak sie gapia i pokazują paluchami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@revoolution: Tu nie chodzi o zatrzymania obywatelskie tylko o sprawienie wrażenia że oczekuje na klienta. Uwierz, że na złotowe która 4 godziny czeka w tym samym miejscy, a co chwile podjeżdżają Ubery z klientami działa to niesamowicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Max_Sop: I akurat przyjeżdżasz w pewne miejsce, nikt nie wysiada, nikt nie wsiada, a oni mają wierzyć, że specjalnie zajeżdżasz w jakieś miejsce, żeby czekać na zlecenie, jakbyś nie mógł czekać tam, gdzie ostatniego wysadziłeś?
Na ich miejscu odebrał bym to właśnie tak, że przyjechałeś po kogoś, ale się ten ktoś nie zjawił. Bo, jak sam napisałeś, ubery nie mają miejsc postojowych na oczekiwanie.
  • Odpowiedz
@Max_Sop: jak jesteś taki kozak i nienawidzisz sopockich cierpów, to podjedź przed Rezydenta i poczekaj chwilę. po paru chwilach dowiesz się, kto to jest Bobson i co sądzi o takim trollowaniu. koniecznie zdaj relację z akcji.
  • Odpowiedz
@gali20: z ciekawości- i sam teraz przechodzisz na złotowe? Widziałem Twoje wpisy na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°). @Wychwalany: myślisz ze wąsaty Janusz potrafi obsłużyć apke ubera? @KartonPoPizzy: Hahaha, i teraz będziemy pisać kto kogo zna? Patrząc na twoje wpisy widzę ze jesteś zlotowa. Dlaczego mnie nie dziwi twoje zachowanie?
  • Odpowiedz