Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to, że w #monar traktuje się ludzi gorzej niż w więzieniu. Tam nawet morderca może dostawać listy i mieć odwiedziny.
Mój facet jest tam 2 tygodnie, przyjęli go do grupy i mógł wykonać jeden telefon tylko do matki, piętnaście minut. To jest "nagroda" za to, że go przyjęli. Jeden piętnastominutowy telefon w tygodniu.
Spotkać też się będzie mógł, też tylko z matką...
W październiku.
Naprawdę zaczynam żałować, że go przekonałam do leczenia.
#feels
  • 59
  • Odpowiedz
  • 1
@Twinkle izoluja, żeby zminimalizować ryzyko tego, że się złamie. Nie znają go jeszcze, nie wiedzą dokładnie czemu pije itp i nie chcą, żeby się kontaktował się z kimś kto może być przyczyną jego chlanie.
  • Odpowiedz
@Twinkle bez urazy, ale narkoman wymagajacy leczenia jest bardziej zwierzeciem, albo malym dzieckiem, nie czlowiekiem i wymaga scislego nadzoru 24h. To jest skuteczny sposob leczenia.
  • Odpowiedz
@Twinkle bez urazy, ale narkoman wymagajacy leczenia jest bardziej zwierzeciem, albo malym dzieckiem, nie czlowiekiem i wymaga scislego nadzoru 24h. To jest skuteczny sposob leczenia.
  • Odpowiedz
@ArekJ: Nie byłam przyczyną jego ćpania, to dla mnie chce rzucić. Ćpał właśnie m.in przez matkę.

@lisku_chytrusku: Huh?

@Jade: Jest. Wszystko ok, ale mogliby pozwolić chociaż na listy, przecież oni to trzepią i czytają nawet w psychiatrykach.

@sex_violence: To nadal człowiek, tylko do naprawienia.

@hesuss: A jak myślisz, gdzie siedział Pękalski?
  • Odpowiedz
@Jade: Obydwoje wiedzieliśmy, ale o zasadach on dowiedział się dopiero jak zabrali go za bramę i już był w środku. Tak to tylko skierowanie i testy. Ja dowiedziałam się od jego matki po rozmowie z terapeutą.
Jeszcze jak tylko się do niego przytuliłam i zdążyłam mu powiedzieć dwa zdania to od razu "hurrr nie mamy całego dnia durrr".
  • Odpowiedz
@Twinkle: nikt go na siłę nie trzyma, mógł zawrócić za tą bramą. Nadal nie wiem w czym masz problem. Nie jesteś jego rodziną, nie muszą cię informować o wszystkim.

No żałuj że go namówiłaś na leczenie, lepiej jakby zdechł od przećpania/przepicia
  • Odpowiedz
@TaoHosts: Jasne, że tak zrobię.

@lisku_chytrusku: Mam ochotę przespać ten rok i wstać godzinę przed odjazdem pociągu po odebranie go. Już nawet trening mi nie pomaga.

@borntobetroll: W sensie w ośrodku? Za to się nie płaci. Każdy monar ma indywidualną stawkę za godzinę pracy, na koniec wypłacają. Osoby, które skończyły terapię mają możliwość zamieszkania w przez nich wykupionych mieszkaniach za darmo.

@niczego_nie_osiagne: Jak?
  • Odpowiedz