Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to, że w #monar traktuje się ludzi gorzej niż w więzieniu. Tam nawet morderca może dostawać listy i mieć odwiedziny.
Mój facet jest tam 2 tygodnie, przyjęli go do grupy i mógł wykonać jeden telefon tylko do matki, piętnaście minut. To jest "nagroda" za to, że go przyjęli. Jeden piętnastominutowy telefon w tygodniu.
Spotkać też się będzie mógł, też tylko z matką...
W październiku.
Naprawdę zaczynam żałować, że go przekonałam do leczenia.
#feels
  • 59
@TaoHosts: Nie polecam, jak bardzo fajne by się nie wydawało. Z dragów imho warte uwagi jest tylko lsd, oczywiście przy odpowiednim set&setting. Generalnie psychodeliki. Pamiętam, że jak przemyślałam sobie coś na nich to zostało. Dlatego szanuję jedynego na świecie psychoterapeutę, który prowadzi terapie pod wpływem mikrodawek LSD.

@ArekJ: DDA jestem.
@Twinkle: Proponuję nie zabierać głosu, jeśli nie widziałeś kiedyś naocznie co narkoman jest w stanie zrobić żeby tylko dostać działkę. Wyniesienie/ogołocenie całego domu z ostatnich krzeseł i wykładzin i sprzedanie własnych rodziców jest tutaj akurat najmniej szkodliwym zachowaniem. Byle tylko załadować po kablach, taki człowiek na głodzie nie cofnie się przed niczym, a jeśli nie ma już nic, ostatnie gacie oddał, to z tego bólu zarówno psychicznego jak i fizycznego często