Wpis z mikrobloga

promocja środowisk LGBT to jeden ze sposobów zniszczenia cywilizacji białego człowieka, cywilizacji europejskiej.


Jako przedstawiciel #lgbt nie mogę się doczekać aż cywilizacja białego człowieka wreszcie upadnie. W końcu będziemy mogli bezkarnie porywać dzieci z tradycyjnych katolickich rodzin i poddawać je operacji zmiany płci. W szkołach wprowadzimy obowiązkowe lekcje z genderyzmu i komunizmu, a w ramach wycieczki szkolnej, dzieci będą mogły opluwać ludzi modlących się przy gruzach kościołów. W planach mamy również wybudować obóz dla uchodźców na terenie gdzie obecnie znajduje się miasto Czestochowa.

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazprawakow
prawarekasorosa - > promocja środowisk LGBT to jeden ze sposobów zniszczenia cywiliza...

źródło: comment_f9zGYaMGORc0RhpqL5CEjtQVMjUUmCXd.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Jako przedstawiciel #lgbt nie mogę się doczekać aż cywilizacja białego człowieka wreszcie upadnie. W końcu będziemy mogli bezkarnie porywać dzieci z tradycyjnych katolickich rodzin i poddawać je operacji zmiany płci.


@prawa_reka_sorosa: Wystarczy, że rozbijecie normalne rodziny, dzieci będą się uczyć, że żadna wartość nie ma znaczenia, wszystko jest zmienne i tacy konformiści z nich powstaną o ile dzieci się będą faktycznie rodzić;]
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: w Iraku rządy krwawego dyktatora trzymały tę hołotę za mordę, wystarczyło jego obalenie żeby ISIS się rozpleniło. Część z wymienionych państw zmierza w kierunku zjednoczonej Europy. Proponuję rozróżnić też odłamy islamu, szyicki i sunnicki
  • Odpowiedz
@Basiura89: Co ty mi tu wstawiasz? Te kraje to rak. Teza postawiona przez ciebie (w kontekscie lbgt) byla:

cywilizacja białego człowieka upadnie przez szariat, wówczas będziesz pierwszy do zepchnięcia z dachu


Wiec prosze o wytlumaczenie jak to mozliwe ze w tak wielu cywilizowanych krajow (a nie tych ktore linkujesz), malzenstwa lbgt sa spoko, czesto adopcja dzieci tez, a nie ma tam szariatu i cywilizacja nie upada.
  • Odpowiedz
@Haqim: Ty człowieku trzeźwy jesteś czy masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? o pisaniu nie wspomnę
@prawa_reka_sorosa:
Widzę, że nie ma co dalej prowadzić dyskusji bo macie problem ze zrozumieniem podstawowych faktów, a i wiedza widzę zerowa. Nie dziwi mnie to, bo u lewaków nie można się logiki i wiedzy spodziewać
  • Odpowiedz
macie problem ze zrozumieniem podstawowych faktów


@Basiura89: Nie podałeś żadnych faktów, jedynie swoje przemyślenia na temat tego co będzie. Na dodatek nie odniosłes się do mojego pytania i zacząłeś pisać na temat Iraku. Na koniec standardowo ad personam.

Odpowiedź na moje pytania, nie są one trudne.
  • Odpowiedz
@Basiura89: Spróbujmy po raz ostatni.

1. W jaki sposób muzułmanie mają wprowadzić szariat w Europie?
2. Dlaczego muzułmanie nie wprowadzili szariatu w krajach w których są większością (patrz lista wyżej)
3. Pytanie @Haqim: Jak to możliwe że w tak wielu cywilizowanych krajow, małżeństwa lbgt sa spoko, często adopcja dzieci tez, a nie ma tam szariatu i cywilizacja nie upada.

Podkreślam że w większości krajów które wymieniłem przeważają sunnici.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: dlatego ze w tych krajach są rządy prowadzone twardą ręką przez jednego przywódce/juntę wojskową który trzyma muzułmańską hołotę za mordy, tak było w Libii, Egipcie, Syrii i zobacz jak to się skończyło po odsunięciu "dyktatorów" od władzy
  • Odpowiedz