Wpis z mikrobloga

To już dziś!

TVP 2, godzina 15:35.

Prawdopodobnie nigdy niepokazywany film z 1981 roku w reżyserii Jerzego Hoffmana.

"Znany chirurg, profesor Wilczur, popada w problemy z alkoholem po tym jak opuszcza go zona z dzieckiem. W efekcie bojki zostaje raniony w glowe i traci pamiec. Pod zmienionym nazwiskiem zaczyna podrozowac po kraju w celu znalezienia pracy."

#film #tv
klossser - To już dziś!

TVP 2, godzina 15:35.

Prawdopodobnie nigdy niepokazywan...

źródło: comment_lXELMKlcqUv9PsX8DY3OrzLuwWQrwWDn.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@klossser
@SonOfPizza
@Peran7
@Cockatrice
Ten film urósł do tej samej rangi co "Kevin sam w domu", z tą różnicą, że zawsze jest puszczany 1 listopada (nie mam pojęcia jaki ma to związek, bo taki Kevin jest o świętach Bożego Narodzenia, a tutaj kompletnie nic). W tym roku coś się chyba pomyliło, że będzie 15 sierpnia.
  • Odpowiedz
@klossser: za każdym #!$%@? 10/10, dziwi mnie to, że prawie każdy #niebieskiepaski mój rówieśnik zna i jak ktoś poruszy temat w towarzystwie to od razu ktoś udaje Fronczewskiego xD, bo to jeden z nielicznych tolerowanych melodramatów, przy których znajomości nie wychodzi się na bedaua i zajebisty film o miłości, a #rozowepaski nie ogarniają into. Nie generalizuję, że żadna nie oglądała znachora, ale tak jak w towarzystwie
  • Odpowiedz