Wpis z mikrobloga

Za małego gnojka

W podstawówce czułem sie gorszy bo nie miałem orginalnych butów, ani tych do chodzenia ani do gry w piłke.

Ostanio jak byłem na urlopie w polsce, odwiedzając moją ciotke byłem świadkiem jak moja kuzyka prosiła Ciocie o nowe buty.

Ja znałem ten ból jak rodzice nie maja dość kasy.

Na drugi dzień zabrałem kuzynke za zakupy kupiłem jej buty i bluze orginalną.

Żeby ona nie czuła się gorsza ten jej wyraz szcześcia na twarzy bezcene.

#oswiadczenie #chwalesie #takbylo
  • 15
@WillyWonka: Ogólnie to propsuję, ale oby nie wyrosła na roszczeniową i rozpieszczoną laskę, która ciągle będzie wymagać od innych, żeby jej coś kupowali. Niestety córka znajomej ma wszystko od małego, bo rodzice dobrze zarabiają, a dziadkowie w stanach. Dziewczyna w głowie ma siano, a język jakim się posługuje jest równie bogaty, jak u dzieciaków z poprawczaka.
@32zlote jej było przykro ciotke zostawił facet wiec nie maja za dużo kasy mi jej nie brakuje to jej kupiłem, a nawet jeśli wiemże na bank dzieci ja traktowały jak gorsza bo takie są dzieci naj bardziej wyrachowane i bezlitosne.
Za gnojka mogłem mieć dużo rzeczy Ale nigdy nie chciałem. Za NIEgnojka mogłem mieć jeszcze więcej rzeczy Ale nie były mi potrzebne, dopiero W 2017 kupiłem sobie pierwszy raz oryginalne buty , bo czułem się trochę jak Janusz chodząc W butach z lidla podczas kiedy wszyscy W koło , komu nie spojrzałem na buty widoczne było logo znanych marek ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jeszcze mój różowy który
@Neodinni mi troche #!$%@?ło bo kiedyś się na nie przelewało ale szybko dzieki temu sam zaczałem kobinować co uważam za plus ale awersja do tych butów została teraz je kolekcjonuje mam 30 kilka par już sam doklanie nie wiem ile
Miałem za sąsiadów rodzinkę W której też się nie przelewało. Facet wyjechał do pracy za granice, gdy wrócił to już W oryginalnych białych najkach. Coś chyba jest W tych butach xD
@Neodinni hah, mi było zawsze w #!$%@? smutno bo grałemw piłke i każdy się chwalił jakie to korki nie mam że jaki piłkaż ich nie reklamuje a mi sie udało uprosi mame na takie za 50 zl
@WillyWonka: Wystarczy że jej wytłumaczysz. Słuchaj kupiłem Ci buty ale ja tak jak Ty też kiedyś nie miałem. Podejmuj świadome decyzje w życiu, nie rób głupot, ucz się a kiedyś kupisz sobie 100 tak ich par. Ważne żeby z każdym działaniem szła jakaś lekcja.