Wpis z mikrobloga

6,5h skladania, jedna pomylka kosztujaca 45min sprawdzania czemu nie pasuje xD, kilka piw, kaw i drinkow i... mnostwo doskonalej zabawy (ʘʘ)


W rzeczywistosci wyglada lepiej niz na zdjeciach ;) Myslalem, ze ten zestaw bedzie bardziej "lajtowy", ale Lego nie poszlo na latwizne i wszystkie szczegoliki i wnetrze rakiety probuje oddac rzeczywista budowe. Sa w srodku zbiorniki na paliwo, silniki, mnostwo ruchomych elementow... Wszystko sie ladnie rozmontowuje i ogolnie wielki szacun dla projektantow. Nawet skala jest oddana i pieknie widac jak ta rakieta byla olbrzymia w rzeczywistosci. Troche tez sie czlowiek nauczyl, jak dzialaja rakiety. Skladam CV do #spacex ( ͡º ͜ʖ͡º)

W komentarzach wrzucam proces skladania, a jak skoncze to zawolam z poprzedniego wpisu.

#lego #rakiety #kosmos
280bhp - 6,5h skladania, jedna pomylka kosztujaca 45min sprawdzania czemu nie pasuje ...

źródło: comment_fLebghRs13q1TJ6w0OtFZsXKfaeOSz78.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
@280bhp: Aż sprawdziłem na wiki. Pierwsze starty bezzałogowe były 1967, a załogowa rok później.

Pierwszy bezzałogowy start miał miejsce 9 listopada 1967 (misja Apollo 4).

Pierwszy załogowy start odbył się 21 grudnia 1968 (misja Apollo 8)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Shatter już mam system audio ;P Od masowania mam różowego ;) Co się robi z nimi? Mój stoi na stoliku obok TV (ostatnie zdjęcie) i cieszy oko! A po co się kupuje obrazy? Nie każdy zakup musi być praktyczny.

@sidhellfire nie oglądałeś wszystkich zdjęć ;P A ja się tak dla Ciebie nameczylem (,)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Shatter ale wiesz ile mieliśmy radochy budując tę rakietę? I ile się dowiedzieliśmy? Takie wspomnienia są bezcenne. Ok, jeśli macie jakiś duży cel teraz, czy nie przelewa się, to spoko, ale jeśli finanse pozwalają, to wydawanie na zachcianki jest bardzo ważne.
  • Odpowiedz