Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam apkę w React-Native i mam sporo zagnieżdżonych navigatorów. Mam DraverNavigation, w którym jest TabNavigator i zwykły screen. A w tym TabNavigator mam kilka ekranów, które są w StackNavigator. Chciałbym dorobić do tego Header. Ale tylko w tym TabNavigator. Tego natomaist się nie da i musiałbym dać to do StackNavigator. Dlatego myślałem, żeby zrobić customowy header jako komponent. I tutaj pytanie czy to jest dobre rozwiązanie, żeby w tym przypadku użyć Reduxa? Chodzi o zmianę np ikony "burgerMenu" w strzałkę albo tytułu na pasku. Myślałem, że obędzie się bez reduxa ale chyba w tym przypadku może się przydać?

#react #javascript #js #reactnative #redux
  • 1
@cycun: Domyślam się, że korzystasz z react-navigation. Nie ma rozwiązań złych, są tylko abstrakcyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°). O ile mnie pamięć nie myli to w miejscu gdzie definiujesz ścieżki możesz dać parametry do konkretnej części nawigacji. Jeśli mimo to tak jak piszesz w zagnieżdżonym stack navigatorze robi Ci się header to ustaw dla stack navigatora brak headera ręcznie (gdzieś w dokumentacji widziałem, że jest parametr, który