Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przez półtorej godziny chodziłem po mieście i przyglądałem się parom, żeby zobaczyć, czy ze swoją stylówą mam szanse u fajnych loszek.

Jak zauważyłem jakąś dziewczynę, która bardzo mi się spodobała (ładna buzia), to włączałem dyktafon w telefonie i udając, że z kimś rozmawiam, nagrywałem swoje spostrzeżenia.

K - opis ubrania dziewczyny - #modadamska
M - opis ubrania chłopaka - #modameska

Para 1:
K: białe tenisówki, czarna sukienka w kosmiczne motywy (m.in. gwiazdy, galaktyki spiralne), jasna niebieska jeansowa kurtka.
M: całe czarne reeboki, czarne skarpetki stopki, jeansowe spodenki do kolan, czarna koszulka z białym napisem Vans, zwykła krótka fryzura.

Para 2:
K: bordowe vansy na białej podeszwie, czarna rozkloszowana spódnica, szara bluzka, ciemna granatowa jeansowa kurtka.
M: czarne adidasy, białe skarpetki stopki, jeansowe niebieskie spodenki do kolan, podwinięte, pod spodem krata, nereczka CAT, czarna koszulka, zwykła krótka fryzura.

Para 3:
K: różowe tenisówki, granatowe chinosy około 5 cm nad kostkę, jasna jeansowa koszula z podwiniętymi rękawami, duża biała torba z materiału z jakimś napisem po polsku.
M: granatowe new balance z białą literą N i bordową piętą, czerwone chinosy do kolan, podwinięte, pod spodem niebieskie, biała koszulka w granatowe poziome paski ze zwykłym okrągłym dekoltem, czupryna jakby się w ogóle nie czesał.

Para 4:
K: klapki na rzemyki, granatowe jeansy, szara bluzka, ciemna jeansowa kurtka.
M: czarne siatkowe nike z czarnym logo, ciemne szare jeansy, koszulka stalowa w białe plamy jakby ją całą gołębie obsrały.

Para 5:
M: niebieskie new balance z czerwoną literą N, granatowe jeansy, czarna koszulka z napisem "F*CK cośtam", włosy związane w kok.
K: czarne nike z białym logo, jeansy z wysokim stanem, biała koszulka z napisem GAP.

Para 6:
K: baleriny, jasne niebieskie jeansy, koszula w dużą czarno-czerwona kratę.
M: czarne vansy z białą podeszwą, jasne szare jeansy, zwykła czarna bluza (tj. bez kaptura, ze ściągaczami w pasie i na rękawach).

Para 7:
K: baleriny, luźna biała spódnica do kostek, szara bluzka w czarne mewy, kręcone rozpuszczone włosy.
M: zwykłe przegrywowe adidasy do biegania, granatowe jeansy, koszula w kratę z krótkim rękawem (sic!).

Para 8:
K: bordowa sukienka w białe kropki.
M: kuc w czarnej koszulce AC/DC.

WNIOSEK

Nie trzeba mieć fryzury z wpisu https://www.wykop.pl/wpis/25993771/, żeby wyrwać fajną loszkę. Wygląda na to, że zwykłe krótkie włosy są OK.

Jeśli chodzi o ubiór, to nie trzeba być aż tak bardzo wystrojonym jak na casualism.pl i podlinski.net. Trzeba być po prostu schludnie ubranym, choć nie zawadzi, żeby troszeczkę podążać za modą.

Muszę poprosić kumpla, żeby mi zrobił sesję fotograficzną. Patrząc na siebie z daleka i np. zakrywając twarz, można obiektywnie ocenić swój wygląd. Jak się patrzy w lustro i widzi swoją twarz, to chyba jest to niemożliwe.

#streetwear

  • 7