Wpis z mikrobloga

Takie cudeńko zgarnąłem za pisiont złotych na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku :3 (samo body, obiektyw jest z mojej kolekcji, facet na stoisku chciał 100 zł za całość korpus+jakieśtam długie szkło, a tak się zdarzyło że ktoś inny chciał sam obiektyw, więc się zrzuciliśmy po pół :D).
Posiada ktoś? Wciąż nie zdecydowałem jak patrzeć na ten aparat w stosunku do mojego AE-1P. Niby więcej opcji pomiaru światła (uśredniony lub punktowy), 3 tryby programowe, jest już całkowicie zmotoryzowany, ale z nie ma "sztuczki" na multiple exposure, nie ma podglądu głębi ostrości, wężyk spustowy musi już być specjalny pod ten model, nie wystarczy pierwszy-lepszy drutowy z chińczyka.
Ogólnie fajny aparat, ale chyba postanawiam że będzie tylko on do szybkiego strzelania, na Programie z jakimś zoomem, a do "poważniejszych" i bardziej przemyślanych ujęć wciąż będę używać AE-1P :D
PS. Nie ma ktoś przypadkiem na sprzedaż obiektywu Canon FD 35mm, albo nie chce dać (z ew. dopłatą) 35-70mm w zamian za 28-55mm?
#fotografiaanalogowa #canon #bojowkacanona
xerxes931 - Takie cudeńko zgarnąłem za pisiont złotych na Jarmarku Dominikańskim w Gd...

źródło: comment_eUu70A6cry7lZzexg3rJFADNk7eFahbk.jpg

Pobierz