Wpis z mikrobloga

Kupił gość przedmiot X na #allegro z wysyłką via email. Dostał go w 3 godziny. Wystawił negatywa i nakłamał w nim na lewo i na prawo. Wysłałem mu właśnie wezwanie do usunięcia komentarza, w przeciwnym sprawie sprawa ląduje w #esad - mam dość tego idiotycznego sposobu oceny zakupów na allegro... stawać na rzęsach możesz i i tak ktoś wystawi ci negatywa. A jak sprzedajesz jako sklep to chcesz ich mieć jak najmniej... #prawo #sad
  • 17
@Karoleer: dobre imię sklepu. mam dowód, że dostał przedmiot na maila w 3 godziny, a on w komentarzu pisze o dwóch trzech dniach... (chociaż kupił go dziś o 11 ( ͡º ͜ʖ͡º)) według polskiego prawa w razie ewentualnego procesu to na pozwanym autorze nieszczęsnego komentarza spoczywać będzie ciężar wykazania, iż postawione kontrahentowi zarzuty były prawdziwe. więc ciekawe jak się będzie tłumaczyć :). Dodatkowo zawołam 1000zł na
@Kalamarapaksa: Wołaj i walcz. Nie jestem sprzedawcą, ale #!$%@? mnie niemiłosiernie to całe komentowanie na Allegro. Nie dość, że widzisz tylko rok do tyłu (konto mam 13 lat), nie ma już komentarzy neutralnych (nie zawsze wszystko jest czarno białe), to jeszcze jak coś sprzedasz i zrobisz spór, bo typ nie zapłaci i chcesz zwrot prowizji, to Allegro pyta się właśnie jego, czy Twoja wersja jest prawdziwa xD
@worldmaster: sam mu napisałem maila i wysłałem wiosek z uzasadnieniem czemu ma go usunąć. Jeżeli tego nie zrobi to w środę złożę wniosek do sądu. @LipaStraszna: ja jako sklep 4 razy prowizji nie dostałem, bo kupujący zaznaczył, że zapłacił chociaż nie zapłacił. Allegro wzięło mi z tego 30 zł, którego już nie oddało. A kupujący jak mogą tylko oni wystawiać komentarze, to we łbach im się poprzewracało. W dupę możesz
@LipaStraszna: @worldmaster: @Karoleer: w sumie gdyby tak mieć dobrego prawnika to można ładną kasę na takim gościu zrobić. trzeba tylko przekonać sąd, że jego komentarz wpłynął na X kupujących, którzy podjęli decyzję o tym, że kupią jednak u innego sprzedawcy, a ja przez jego kłamliwy komentarz straciłem X dochodu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@worldmaster: pewnie tak, ale i tak bym poszedł z tym do sądu jakby nie usunął, bo mam dość tych WIELKICH KLIENTÓW, KTÓRYCH POWINIENEM CAŁOWAĆ O DUPĘ, BO KLIENT NASZ PAN... Jakby nie czuł się winny, że coś zrobił nie tak, to by nie usunął, ale swoje 3 grosze i tak wpakował w komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)