Wpis z mikrobloga

@KwestiaPodejscia: XDDDD
Temu służy mikroblog, żeby komentować wpisy, jeśli ma się na to ochotę.
Jak chcesz się leczyć szukając kogoś, kto "przechodził podobne objawy", to życzę powodzenia. Jak napisał Mirek wyżej - w internecie to najpewniej Ci raka zdiagnozują.
Niepotrzebnie się napinasz.
  • Odpowiedz
@klinodaktylka: Po co się wypowiadasz, jeżeli i tak masz znikomą wiedzę w tej kwestii? Niepotrzebnie mi tu zaśmiecasz.. To fajnie, zdaje se z tego sprawę, co nie zmienia faktu, że zapytać mogę jeśli mam możliwość, jeszcze masz coś błyskotliwego do dodania?
  • Odpowiedz
@Milady88: Ciśnienie od dziecka miałam niskie bez względu gdzie mnie badali, czy to w domu, przychodni, szpitalu, szkole, na pielgrzymce, czy przy oddawaniu krwi, na wakacjach, wycieczkach.. zawsze miałam poniżej normy. A co do zatok to mnie nie bolą, kataru też nie mam.
  • Odpowiedz
@KwestiaPodejscia: bardzo się cieszę, że wiesz, jaki jest stan wiedzy mojej i kogokolwiek, kto udziela jakichkolwiek porad medycznych na wykopie. I w ogóle bawi mnie to, że z komentarzami o napinaniu i raku nie masz problemu, ale łapiesz jakiś ból odbytnicy o to, że ktoś odsyła Cię do lekarza XD
Z błyskotliwych rzeczy to Ci jeszcze napiszę, że komentować mogę, jeśli mam możliwość ;) A jeśli mnie męczy jakaś dolegliwość przez
  • Odpowiedz