Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przepraszam za pisanie z anonima ale bede tu o paru rzeczy osobistych pisal i dlatego.

Pytanie skierowane do #mikrokoksy i ludzi z tagu #silownia.

Mam ostatnio problemy pokarmowe. Zaczalem terapie antydepresantami i krotko mowiac mam non stop regularnie z rana sraczke. Doktor powiedziala ze to nie grypa pokarmowa tylko efekt uboczny antydepresantow ktory towarzyszy fazie poczatkowej ich przyjmowania i kazala odstawic produkty mleczne z diety. Odstawilem i mi sie poprawilo. Wczoraj zjadlem serek wiejski i znowu pojawila sie biegunka. Wniosek: nie moge jesc produktow mlecznych. Serek wiejski dawal mi troche bialka w mojej diecie na masie a bez niego jest troche gorzej. Chcialem sie poratowac odzywkami bialkowymi. Myslalem nad https://sklep.kfd.pl/kfd-premium-wpc-80-700-g-bialko-p-4077.html i tu pojawia sie pytanie czy po takim bialku nie bede mial dolegliwosci zoladkowych podobnych jak w przypadku serka wiejskiego? Nie znam sie na odzywkach bialkowych bo zawsze bialko wyciagalem z jedzenia. A te serwatki bialkowe czy izolaty to chyba na podstawie mleka jest? Czy sie myle?

Prosze o pomoc bo nie chcialbym wydac 50zl na bialko ktore poszloby do kosza z uwagi na to ze i tak dawaloby mi sraczke.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: Po odżywkach białkowych dużo ludzi bez problemów żołądkowych ma problemy z jelitami. Myślę, że powienieneś spróbować kupić bardzo dobre białko. Np. Amix jest robione metodą CFM. Idź do dobrego sklepu z suplami, najlepiej, który prowadzi jakiś ziomeczek, a nie siecówka to powinien Ci zapodać jakieś free próbki.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zbadaj sobie nietolerancje pokarmową, bo to jest tak, że jak masz coś z jelitami jakieś stany grzybicze, czy jesz dużo rzeczy na które w rzeczywistości masz nietolerancje, to z czasem dochodzi do wyniszczenia podwzgórza, które odpowiada za produkcje hormonów Jak masz rozwalony układ hormonalny, to chemia mózgu się zmienia i neuroprzekaźniki leża. Może wystarczy wyleczyć nietolerancje, zwiększyć higienę życia i będziesz mógł odstawić antydepresanty. Większość antydepresantów to inhibitory zwrotnego wychwytu
BliskiCielak: @SportoweSuple: możesz więcej o tym powiedzieć? Mam problemy hormonalne, niski testosteron i lh. W czwartek idę do endokrynologa. Miałem robione rm przysadki i wszystko tam ok jest. Czy te niskie hormony mogą być spowodowane moimi dolegliwościami pokarmowymi? W sumie zawsze miałem problemy z brzuchem, jem tribux bo lekarz powiedział że to zespół jelita drazliwego.

Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania: Zespół jelita drażliwego jest to choroba autoimmunoligoczna. Czyli nie chorują tylko Twoje jelita tylko całe Twoje ciało. Twój organizm wytwarza przeciwciała przeciw Twoim własnym tkankom. Choroby autoimmunologiczne są nieuleczalne, ale można doprowadzić do remisji, czyli ustąpienia objawów. Tutaj główną rolę odgrywa dieta, suplementacja i odpowiednie leczenie farmakologiczne! Zgłoś się do MedFood-u dziewczyny tam się zajmują leczeniem. Może masz celiakię? Nie wiem. Tutaj trzeba zrobić wszystkie badania i szukać przyczyny, a