Wpis z mikrobloga

xDXXDXDXD

Grubo nostalgłem. Przypomniał mi się ten geniusz, który podczas #pizzagate angielskie "she takes after you" przy zdjęciu małej dziewczynki przetłumaczył na "brałem ją po tobie" i na tej podstawie kręcił gównoburzę Taguję też #bekazprawakow, bo w centrum tej matni zła miała stać pani Clinton, więc to wystarczyło, by konserwy włączyły tryb całkowitego, bezrefleksynjego łykania każdej bzdury. Liczę moi drodzy narodowo-socjalistyczni foliarze, że w niedługim czasie znów wykażecie się taką ułańską fantazją, a ja będę mógł się pośmiać wiele raz.
Pobierz BluesBeast - xDXXDXDXD

Grubo nostalgłem. Przypomniał mi się ten geniusz, który pod...
źródło: comment_EiQkvbuscnGxcLwMUkJzoS5IJfpA3rMT.jpg
  • 4
Przypomniał mi się ten geniusz, który podczas #pizzagate angielskie "she takes after you" przy zdjęciu małej dziewczynki przetłumaczył na "brałem ją po tobie" i na tej podstawie kręcił gównoburzę


@BluesBeast: Dałem plusa bo to faktycznie było zabawne :)

Taguję też #bekazprawakow, bo w centrum tej matni zła miała stać pani Clinton, więc to wystarczyło, by konserwy włączyły tryb całkowitego, bezrefleksynjego łykania każdej bzdury


@BluesBeast: Akurat środowisko Clinton miało powiązania
środowisko Clinton miało powiązania z tą sprawą o czym dobrze wiesz


@worldmaster: Cytując klasyka - ma pan dowód? W ogóle istnieje jakiś poważny dowód (nie mam na myśli chorych domysłów i nadinterpretacji, ale prawdziwe dowody) na poparcie jakiejkolwiek tezy, którą stawiali piewcy pizzagate?