Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, nie wiem co mam myslec. Moj rozowypasek regularnie podbiera mi pieniadze. Czesto zostawiam kase w spodniach czy to na biurku. Przylapalem ja na tym, ale nic nie powiedzialem Udalem ze tego nie widzialem. Nie jest z bogatej rodziny, a widocznie wstydzi sie zapytac o pieniadze, ale ostatnio troszke mnie zdziwil fakt, ze niby byla w sushi barze z nasza wspolna znajoma, ale los chcial ze spotkalem ja jakos 2 dni pozniej na miescie i zapytalem nieopatrznie jak bylo w sushi barze, ona wywalila oczy na wierzch i nie wiedziala o co chodzi. Po tym fakcie przypomnialo mi sie ze jak bylem u niej jakos miesiac wczesniej to znalazlem w pudelku po butach zapakowane torebke urodzinowa jakis kluczyk do heartstone i karty podarunkowe. Ja mam blisko urodziny, czasem gra w ta gre ale sam nie wiem juz co myslec. Robic inbe?
#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

robic inbe?

  • tak 85.7% (317)
  • nie 14.3% (53)

Oddanych głosów: 370

  • 22
Po tym fakcie przypomnialo mi sie ze jak bylem u niej jakos miesiac wczesniej to znalazlem w pudelku po butach zapakowane torebke urodzinowa jakis kluczyk do heartstone i karty podarunkowe.


@AnonimoweMirkoWyznania: Mmm bait Panie i Panowie! Kto z was grzebie w pudełku po butach będąc u różowej w domu?
@AnonimoweMirkoWyznania: Pfff, schowaj na widoku kilka stówek w kieszeni, po czym po cichu je wyjmij i włóż kartkę w stylu

Jeszcze raz #!$%@? pieniądze i #!$%@?.

albo schowaj dychę i kasę z monopoly czy inne fałszywki (oczywiście na tyle na ile pozwala prawo tj. niska rozdzielczość i brak znaków etc...), po czym czekaj na inbę ¯_(ツ)_/¯