Wpis z mikrobloga

#wroclaw #sklepyinternetowe

Mocno gorąco nie polecam sklepu Extreme PC na Brzeskiej. Kupiłem sobie ostatnio słuchawki bezprzewodowe na bluetooth. Chce ich uzywać też na PC, który nie wspiera w żaden sposób BT. Paczam na allegro adaptery drogo nie chodzą i jeden tani był właśnie w asortymencie sklepu ExtremePC, myśle sobie podjade, nie będę musiał płacić za wysyłkę.

Już na wejściu, na moje "Dzień dobry", ani odpowiedzi, ani #!$%@?. Siedzi dwóch smutnych panów przy kompach i mnie spojrzeniem nie zaszczycili.

No to zaczynam mówić sam od siebie, o co mi chodzi. Niestety nie zapisałem sobie produktu w smartfonie, to gębą mówię co i do czego potrzebuję.

Pan stwierdził, że nie ma czegoś takiego i nie rozumie o co mi chodzi. Próbuje mu wytłumaczyć, wydaje się , że skumał, ale zadaje pytanie "jaki standard?". Teraz ja nie skumałem o co jemu chodzi i otrzymałem tyradę przepełnioną rzucaniem jakimiś fachowymi terminami jakie to są standardy BT (koniec końców - pomarańczowy i zielony) i że jak się nie znam, to nie ma sensu kupować. Według Pana są dwa - jeden populanry, drugi mniej. To się pytam jakie ceny takich cudów, to się dowiedziałem, że cena nie ma znaczenia jak się nie znam (?).Po czym poszedł do półki z myszkami i zaczął z wielkim bólem dupy wyciągać adaptery do myszek... W sumie nie wiem po co, ale się przy tym nawzdychał i namarudził pod nosem jakby miał tone węgla przerzucić, się #!$%@?łem i se poszłem, co będę Paniczostwu przeszkadzał

Ogólnie cieżko to opisać, ale wszystko w zajebistej atmosferze "plebs przyszedł i nic nie wi", przemieszane z "ić pan stont".

Potem na necie trafiłem na opinie i chyba to ich standard obsługi, gdzie klient jest wrzodem na dupie...

https://www.opineo.pl/opinie/extreme-pc-pl
  • 8
  • Odpowiedz
@lordhrabula: swoją drogą, mam słuchawki bezprzewodowe na BT i z telefonem działają, a z kompuerem nie. Komputer ma wbudowany BT, kupiłem też dongla na usb z allegro (standard niby 4 czy 4.1 zgodny ze słuchawkami), ale dalej nie działa. Gdybyś rozwiązał problem to wołaj. :D
  • Odpowiedz
@lordhrabula: większość takich "punktów odbioru" / "biur" sklepów internetowych z branży IT to często takie jaskinie piwniczaków, że największy #przegryw może się poczuć mistrzem relacji międzyludzkich w porównaniu z ich obsługą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A co do BT, to faktycznie może być ciężko, większość komputerów i dongli obsługuje tylko profil wymiany
  • Odpowiedz
@lordhrabula: no to na takim donglu BT za 10-15 ziko z allegro niestety nie bangla. Niby go widzi jako headset, ale tak jakby bez sterowników, i generalnie nic w słuchawkach nie słychać.
  • Odpowiedz
Już na wejściu, na moje "Dzień dobry", ani odpowiedzi, ani #!$%@?. Siedzi dwóch smutnych panów przy kompach i mnie spojrzeniem nie zaszczycili.


@lordhrabula: czyli nic się od czasów Tęczowej nie zmieniło ()
  • Odpowiedz