Wpis z mikrobloga

@Zorak: trochę ja w końcu rozbudują bo jest zbyt prosta i zasady sie za krotko tłumaczy, dodadzą z 1,5k elementów i moze w końcu wydluza czas gry bo ledwie czlowiek porządnie siądzie a tu juz gra się kończy.
No i powiększą pudełko bo aktualne jest za małe i ciągle mi sie gdzieś zapodziewa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dlugi_ ale taki ma wlasnie byc twilight. Duza ciezka gra. A co do ciezkosci to po doomie ti to byla moja 2ga nowoczesna planszowka i dalem rade ogarnac. Zadas jest duzo ale sa proste, jest sporo opcjonalnych ale zabranie czegos z trzonu sprawi ze gra bedzie gorsza.

Ma byc duzo, epicko i dlugo tego fani ti oczekuja
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Munchhausen czo te smieszki. Ale ciezko to wyczuc bo np na TI tez mam smaka ale o ile na cyvke namowie ekipe na te 2-3h grania tak na ti caly dzien ciezko wyszukac :-/
  • Odpowiedz
@Zorak:

czo te smieszki. Ale ciezko to wyczuc

A lenny na koncu nie wystarczy?

namowie ekipe na te 2-3h grania tak na ti caly dzien ciezko wyszukac

U mnie leży niegrana od kiedy kupiłem 4 lata temu ( ͡° ʖ̯ ͡°) a że i wcześniej nie grałem w nia za wiele to musiał bym sobie od nowa zasady przypominać...

Teraz u mnie króluje terraformacja marsa
  • Odpowiedz
@Zorak: pewnie mocno skrócą rozrywkę, żeby zwykły śmiertelnik mógł sobie w to zagrać. FFG wypróbowało wiele mechanik, które mogą zaimplementować w tej grze.
  • Odpowiedz