Wpis z mikrobloga

Mirki taki temat jest. Kumplowi rodzice otwierają listy, które do niego przychodzą i nie widzą w tym nic złego bo mówią, że jak mieszka z nimi to przecież nie ma żadnych tajemnic. Chcielibyśmy im utrzeć nosa i stworzyć jakieś pismo (może być np. Urzędowe ), które oni otworzą i przeczytają. Macie jakieś pomysły? Myślałem o wezwaniu z sądu na rozprawe w związku z dilerką ale chętnie wysłucham propozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patologiazewsi #pytanie
  • 133
  • Odpowiedz
@Beniz_Szatana: niech kolega w urzędzie pocztowym wykupi dostęp do skrytki pocztowej za 30zł, opłata jednorazowa, a następnie za 6zł zrobi przekierowanie listów na jego osobę na skrzynkę - problem solved. ja tak mam i polecam.
  • Odpowiedz
Ci co proponuja jakieś listy o negatywnym wyniku testu na ojcostwo, albo o jakichś kochankach mają jakoś nie po kolei w głowie. Rodzicom trzeba utrzeć nosa, żeby nie czytali czyjejś korespondencji, a nie rozwalać wieloletnie małżeństwo. Zasianie niepewności w taki sposób to czyste #!$%@?ństwo.

Najlepsze było to o wszczęciu postępowania w związku ze zgłoszeniem naruszania prywatności korespondencji, albo coś w tym stylu.
  • Odpowiedz
@Beniz_Szatana: Rozumiem ale polecam zastanowić się nad konsekwencjami swojego żarciku. I ile złego może zrobić zasianie niepewności tego rodzaju. Przecież te sytuacje, które w tym liście mają być heheszkami są generalnie prawdopodobne i ktoś niewinny będzie się musiał tłumaczyć - albo matka albo ojciec. Albo synalek jak wymyśli sobie żarcik, że jest homo, czy inne tego typu. Bo taki typ rodziców będzie potem wiercił dziurę w brzuchu czy to na pewno
  • Odpowiedz
@Beniz_Szatana: Napisz tam do kancelarii prezydenta, z prośbą o zdjęcie z podpisem pary prezydenckiej.

Ja kiedyś zamówiłem sobie takie coś za czasów bronka. Co prawda matka nie otwierała mi listów, ale już po samym przeczytaniu nadawcy "Kancelaria Prezydenta" była bardzo zszkowana XD
  • Odpowiedz
Jak nie pracuje, to pismo od komornika o zajęciu wynagrodzenia rodziców z tytułu niezapłaconego mandatu za usiłowanie spożycia w kwocie 20 zł
  • Odpowiedz