Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak przeżyć rozstanie? Nie boli mnie ono samo, tylko to, że mogę nie znaleźć porządnej dziewczyny nigdy więcej. Mieszkam w mieście, gdzie większość się #!$%@?, boję się, że nie znajdę już nietkniętej.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania Nietknietej XD Czyli jak już jakas spała chociaż z jednym to #!$%@?. Masz 15 lat. Ale i tak to bait.

Do tego. Nie wiąże się z kimś dla którego jesteś pierwszym. 95% par które zeszły się w wieku powiedzmy tych 17 lat i oboje byli dla siebie pierwszymi. Po kilku latach ZAWSZE świta w głowie myśl... "A jak to by było z kimś innym?".
@agaja Statystyki? Brak. Widzę po prostu co dzieje się dookoła. Statystyk ilości bakterii też nie ma. To nie znaczy że bakterii nie ma. Po prostu nikt na to nie zwrócił uwagi.
@Phibi: bakterie sa zbadane, usystematyzowane i opisane (choć wiadomo, że nie wszystkie, bo wielu biolodzy zapewne jeszcze nie odkryli).
Ale to, co piszesz to wyłącznie Twoja obserwacja, a nie rzeczywistość.
nie twierdzę, że nie ma takich związków, bo ludzie sa różni - ale dlatego słabnie wiele jest tez takich, gdzie ludzie ze swoimi pierwszymi i jedynymi partnerami w życiu są szczesluwi i nie obraduje ich jak to jest z innymi.
Tylko
@agaja: Wyobraź sobie, jesteś z jedną 10 lat. I tylko z nią spałeś. Lub odwrotnie ona tylko z jednym spała. Ciekawość zazwyczaj zwycięża. Dla tego nie napisałem 100%, specjalnie. Większość takich związków tak ma.