Wpis z mikrobloga

Mam zerową tolerke na benzo, dostałem dzisiaj alprazoram o przedluzonym uwalnianiu i zarzuciłem 1mg pod jęzor na 10 minut a potem pogryzłem i połknąłem. Po 2 godzinach nic nie poczułem więc wziąłem kolejne, łącznie 4mg również pogryzione. Mineły kolejne 2h i nadal nic. Te slow release taka #!$%@? czy w końcu wejdzie i jebnie mnie te 4mg? (ʘʘ)
#leki #xanax #narkotykizawszespoko #benzodiazepiny #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 12
@Niedoszly_informatyk: słyszałem już nie raz takie historie, że ludzie bez tolerki biorą po 10mg klona i nic. Poprostu trzeba znaleść odpowiednią benzo dla siebie. Każdy orgaznim jest inny, enzymy receptory i te sprawy. Mnie np. kodeina nawet w dużych dawkach nie robiła i zaczeła działać dopiero po 2 latach #!$%@? wie czemu.
@dryfindormilosciwy: wiem mnie normalna Alprazolam 0,5 fajnie działa a powyżej grama to juz wchoooy mocno. Z drugiej strony jak 2 miesiące temu brałem alpre slow release to po 2mg miałem amnezje i #!$%@?. Nie wiem czemu teraz 4mg poszły pogryzione i nic. Jedyny efekt to obijanie sie od ściany. Dopalilem 3 bonia teraz i moze jeszcze wejdzie ( ʖ̯)
Nie wiem totalnie o co chodzi, normalnie po 1-1,5 już bym miał za grubo i amnezję a po tym slow release to mogę #!$%@? 5mg i nic nie poczuć... Czas zmienić lekarza bo tamten pewnie w ramach kontraktu z pfiznerem daje tylko xanax śr bo ciężko o jego zamienniki w większości aptek w okolicy ;s