Wpis z mikrobloga

#motocykle #suzuki #motowarszawa
Byłem na tym wakacyjnym sprawdzeniu Moto na Prymasa. Moto według sprawdzających w bardzo dobrym stanie, ale. Właśnie , ale. Delikatny luz na mocowaniu wahacza, czyli tuleje plus łożyska, od biedy łożysko główki ramy,regulacja zaworów i orzepustnic ze względu na przebieg zalecany, wymiana filtrów , dołożenie dzióbka od XT-ka, naliczyli za to 1400 zł za same części i 1100 za robociznę...wydaje mi się, czy strasznie drogo? Nigdy nie korzystam z autoryzowanych serwisów więc się nie znam, ale wydaje mi sie że zakres prac nie tak duży, a ceny to jakiś kosmos?

A no i w retbiku zamówiłem sobie RetNet za 415 zł, jestem w szoku jak dobre jakościowo są te kurtki, mierzyłem modeke za prawie tysiaka i na mój gust materiał jest strasznie delikatny, a tu polskie, rzemieślnicze wręcz kurtki ,nigdzie nitka nie odstaje, suwaki potężne i solidne.. oby tylko upały nie przeminęły zanim w przyszłym tygodniu ją dostanę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kick_Ass - #motocykle #suzuki #motowarszawa
Byłem na tym wakacyjnym sprawdzeniu Moto ...

źródło: comment_edj0hO486lhvUs8Vl91ZJf1pcdPFPjJk.jpg

Pobierz
  • 10
@Kick_Ass ceny w ASO są z dupy. Prosiłem o wycenę przeglądu u siebie to z krzesła spadłem ;D

Nawet na częściach były grube przebitki, pewnie miałbym kartonik Honda zamiast NGK od świec, ale... Meh ;D
Nie wiem ile roboczogodzin wychodzi ale jak mi Yamaha zaśpiewała 270 pln za godzinę pracy mechanika to sie ucieszyłem ze mam tylko 2 lata gwarancji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wiem ile roboczogodzin wychodzi ale jak mi Yamaha zaśpiewała 270 pln za godzinę pracy mechanika to sie ucieszyłem ze mam tylko 2 lata gwarancji ( ͡° ʖ̯ ͡°)