Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #ubezpieczenia @autoprezent

Mirki, mam voucher na jazdę po torze jako kierowca od autoprezent .pl W regulaminie mają takie zapisy jak:

Odpowiadam również za zniszczenia lub uszkodzenia rzeczy (ruchomości i nieruchomości), za pomocą których Prezent jest wykonywany oraz zobowiązuję się do pokrycia kosztów naprawy wyżej wymienionych szkód.

do zapłaty na rzecz Grupy Etna kary umownej w wysokości określonej wedle wartości pojazdów, nie niższej jednocześnie niż 10 000,00 zł, w przypadku zniszczenia lub uszkodzenia rzeczy, za pomocą których Prezent jest wykonywany, a wypadku gdy spowodowana przeze mnie szkoda przekracza wskazane wartości – do zapłaty dodatkowego odszkodowania w wysokości w pełni pokrywającej szkodę.

jestem świadomy niebezpieczeństwa utraty zdrowia lub życia w związku z realizacją Vouchera (wykorzystaniem Prezentu) i jednocześnie uwalniam od odpowiedzialności Grupę Etna, w szczególności za szkody, których doznałem osobiście, bądź doznała ich inna osoba, które wynikły z moich działań.


Samochód w UFG widnieje jako ubezpieczony. Takie zapisy w przypadku jakiejś szkody są wiążące (szczególnie ostatni)? Co z OC/AC pojazdu wartego ponad 100k?

regulamin
załącznik do regulaminu
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@anuskaxx co za #!$%@?. Kilka razy bylem na jazdach probnych Harley Demotruck Tour. Zawsze byl podpisywany ragulamin, ze moto jest ubezpieczone i ciul z nim, ale nie ponosza odpowiedzialnosci za utrate zdrowia lub zycia w trakcie jazdy. Poza tym mam tez voutcher z carreracars na jazde wyscigowym Porsche gt3 rs i tez nie dopatrzylem sie w regulaminie zapisu, ze bule hajsy jak #!$%@? w bande :/
  • Odpowiedz
@anuskaxx: Jeśli nie zamierzasz nam celowo rozbić samochodu i będziesz słuchał się instruktora to nie masz się o co martwić. Takie zapisy w regulaminie chronią nasza flotę przed nieodpowiedzialnym zachowaniem kierowcy.

Żeby Cię uspokoić dodam informację, że jazdy sportowymi samochodami po torach realizujemy juz od dobrych kilku lat, mamy tysiące zrealizowanych przejazdów za sobą i jeszcze nikt z klientów nie płacił za szkody.
  • Odpowiedz
@anuskaxx: czasem się zdarza, że jakiś z samochodów jest niedostępny na danej imprezie.
Natomiast jeśli złożysz rezerwację i okazaloby się, że wybrany przez Ciebie samochód nie będzie dostępny na tej imprezie to otrzymasz prędzej taką informację i samochód będziesz mógł wymienic na inny lub zmienić termin realizacji przejazdu na taki w którym dany samochód będzie.

Taki problem wystepuje jedynie w wyjątkowych sytuacjach. Natomiast aby spać spokojnie, możesz zawsze sie z
  • Odpowiedz