Wpis z mikrobloga

Nigdy nie jechałam na hondzie Shadow, ale mam podobnego Kawasaki Eliminator. Polecam chopper'a 125 na "pierwszy raz" bo są bardzo wygodne i niskie - wiec bardziej stabilnie ;)
Ale z tego co słyszałam dużo osób poleca Hondę Shadow ;)
@Bialy_Mis to tak jak z autem, pierwsze auto miało niecałe 100 koni, teraz przesiadłem się na 260 i czuć niebagatelną różnicę. Zbieram pieniążki na choppera bo tylko ten rodzaj moto mnie rajcuje, czy 7tyś zł wystarczy? Czy jednak zaczekać do przyszłego sezonu i dozbierać?
@Matril: Jeśli masz cos w głowie (czytaj: mózg, trochę oleju, parę szarych komórek), to nie kupuj sobie 125. Nie cykaj się. Kup sobie od razu 600-tkę. Jesli spełniasz w/w warunek - nic Ci się nie stanie. To nie jest tak, że na 500+ (hehehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)) mozna tylko **zapi*rdalać**. Można jezdzic spokojnie, ostrożnie i bezwypadkowo. To nie jest tak, że jak masz 125 to masz
Jesli nie aspirujecie do normalnych motocykli to spoko, jesli tak, to niczego przydatnego na nich sie nie nauczycie.


@MotoKubaPL: A co to znaczy "normalnych motocykli" ? Tzn Shadow to jest nienormalny motocykl? I dlaczego to niby niczego nie można się nauczyć zaczynając jazdę na Shadow 125? Skoro jest łatwy w prowadzeniu bo ma niski punkt ciężkości i komuś się taki podoba to bardzo dobry motocykl na początek.
@ziuaxa nie spełniam wymogów kat. A na wiekowo i mózgiem dawno spełniam już w/w warunki i zabić można się nawet wstając z kanapy to mając możliwość jazdy 125 starczyło mi, wiem że w miare jedzenia wzrasta apetyt, dlatego na pierwszy motór 125 a w przyszłości może coś więcej. Podchodzę do życia tak, że miałem możliwość lata temu na auto wybrać sobie z kopyta silnik 2.0 co przy posiadaniu prawka od miesiąca było
@Matril: Jesteś chyba jednak amebą umysłową, bo pierwsze zdanie (to, które kończy się "coś więcej.") jest tak napisane, że nie mam zielonego pojęcia o co Ci chodzi. Dlatego dalej nawet nie chce mi się czytac. Ale skoro nie udalo Ci się posiąść trudnej sztuki pisania po polsku, to może faktycznie lepiej kup sobie skuter.