Wpis z mikrobloga

"Akcja z UASF dla #kryptowaluty #bitcoin #btc udowodniła, że użytkownicy uzbrojeni w odpowiedni kod są potężniejsi niż miliardowy kartel posiadaczy ASICów" mówi twórca BIP148 @shaolinfry a ja zgadzam się z tym stwierdzeniem.
https://twitter.com/shaolinfry/status/895094737325223936

Apropos to nie koniec walki teraz mamy nową akcję. Sygnalizujemy brak poparcia dla hard forka 2x w listopadzie. Dodajcie uacomment=NO2X

To signal non-support of Segwit2X, add uacomment=NO2X to bitcoin.conf and restart

https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/6sqthc/to_signal_nonsupport_of_segwit2x_add/
Pobierz p.....4 - "Akcja z UASF dla #kryptowaluty #bitcoin #btc udowodniła, że użytkownicy uz...
źródło: comment_xnlJ9P78tfCPjDoifF4b3gQFsQfVSc8Y.jpg
  • 65
@nocnyjanek: szkoda, że muszę wyłączyć moje węzły bo zgubią swoje łącza i będą je odzyskiwać przez pewien czas a poza tym wykasuje mi się licznik dni na htop ale czego to nie robi się dla dobra sprawy.

Osobiście wolałbym najpierw sprawdzić jak zwiększona przepustowość dzięki SegWit spisuje się w praktyce.


@noisy: jak chcesz sprawdzić i kiedy? Do listopada SegWit nie będzie w pełni funkcjonalny. Najpierw każda fifma musi używać transakcji
Pobierz p.....4 - @nocnyjanek: szkoda, że muszę wyłączyć moje węzły bo zgubią swoje łącza i b...
źródło: comment_hQlimMFlXZE6cxJKYkiOoKf8vsxrs7yQ.jpg
Do listopada SegWit nie będzie w pełni funkcjonalny. Najpierw każda fifma musi używać transakcji segwitowych a to potrwa.


@pawlo74: nie każda musi, by zauważyć różnice. Anyway... na sygnalizownaie jest jeszcze trochę czasu.
@noisy: tak czy inaczej każdy kto chce dużych bloków ma teraz bcash i niech przechodzi do niego. Tak jak kopalnie tak i biznesy. Jeżeli ktoś jest na tyle nieodpowiedzialny, że chce ryzykować hard forka to ja nie chcę go w mojej sieci. Ja mam tam moją kasę i za dużo do stracenia. Eksperymenty to na altach poproszę a nie w bitcoinie.
Mam wrarzenie, ze teraz to minerzy maja przewage


@emjot86: a co oni znaczą bez programistów? Nic. Mają starych wypalonych jak Jeff Garzik, Gavin i Rizuna, który też nie popisał się ze swoim bitcoinem unlimited.
a co oni znaczą bez programistów? Nic.


@pawlo74: A co programiści mogą bez minerów? Już tobie mówiłem jeśli ufasz bardziej programistom niz minerom to niech ci programiści odpala zwykla baze danych na swoich kompach i bedziesz mial bitcoina Proof of Core. Po co komu te kopanie.
@wrongbit: już wczoraj pisałem ci, że nic nie rozumiesz. Nie pojmujesz świata nie tylko bitcoina. Prawdopodobnie jesteś po prostu za młody.
Każdy kto ma większe pieniądze mógłby w twojej definicji rządzić bitcoinem.
A kto ma najwięcej kasy? Najgorsi ludzie na świecie! Ci, którzy nie powstrzymają się nawet od zdobywania pieniędzy na śmierci czyli na wojnach. Przemysł zbrojeniowy działa pełną parą.
Jeszcze raz powtarzam taki system już jest gdzie najbogatsi kopią i
Każdy kto ma większe pieniądze mógłby w twojej definicji rządzić bitcoinem.


@pawlo74: Bitcoin jest oparty na chciwości ludzi i tylko dla tego że ludzie chcą zyskać jak najwięcej dla siebie btc działa bez przerwy już chyba od 8 lat. Dopóki ludzie będą chciwi to btc biedzie działać. Czy to dobry system to nie wiem ale działa i wszystko wskazuje na to że będzie dalej działał.